سوالات متدوال

سوالات متدوال درباره دوره های آموزشی گلوکال کالج

سوالتو جستجو کن!

سوالاتتان را با توجه به عنوان دوره آموزشی جستجو کنید و در صورتی که سوال مورد نظر خود را در لیست سوال ها پیدا نکردید از فرم ارسال سوال در پایین همین صفحه سوال خودتان را ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهند.

سوالات متدوال درباره دوره پیش دانشگاهی پزشکی MFP

پاسخ: این دوره با هدف آماده سازی متقاضیانی طراحی شده که سال دوم دوره متوسطه خود را با کسب نمرات بالایی گذرانده اند و قصد دارند تا در دوره های بین المللی پزشکی شرکت نمایند.

پاسخ: گلوکال کالج چالش ها و موانع موجود در مسیر دستیابی به اهداف آموزشی متقاضین را که ممکن است در هنگام اخذ پذیرش دوره های بین المللی با آنها روبه رو شوند را شناسایی کرده و با ارائه دوره MFP داوطلبان را آماده می کند تا با موفقیت امتحانات خود را بگذرانند و برای ورود به رشه های پزشکی در معتبرترین دانشگاه های دنیا آماده شوند.

پاسخ: این دوره معادل دوره پیش دانشگاهی است. هدف از برگزاری این دوره آمادگی برای شرکت در آزمون های ورودی دوره های بین المللی پزشکی می باشد.

پاسخ: به دانشجویان سه واحد درسی ارائه خواهد شد. زیست شناسی و شیمی دو واحد اجباری خواهد بود. واحد سوم فیزیک می باشد. همچنین دانشجویانی که نمره IELTS آنها کمتر از ۵.۵ است، باید دوره فشرده انگلیسی Pre-sessional English را قبل از ورود به دوره MFP بگذرانند.

پاسخ: این دوره شما را برای موفقیت در دوره های بین المللی آماده خواهد کرد. همچنین شما نحوه تجزیه و تحلیل اطلاعات، خلاقیت فکری، حل مشکلات و کار گروهی را خواهید آموخت. آموزش به زبان انگلیسی در این دوره و استفاده از روش های مهم تحقیقی و مهارت های مطالعه مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه از ویژگی های بارز دوره MFP می باشد.

پاسخ: شما برای دروس شیمی، زیست شناسی، فیزیک از طریق امتحان کتبی و برای آزمایشگاه های زیست شناسی و شیمی با برگزاری امتحانات و ارائه کارهای عملی ارزیابی خواهید شد. نتایج شما به صورت سالانه و پس از برگزاری منتشر خواهند شد.توجه داشته باشید که نمرات محدوده A (بالاترین سطح) و محدوه U (پایین ترین سطح) خواهند بود.

پاسخ: مدت زمان دوره، یک سال تحصیلی (دو نیم سال تحصیلی) است. شما درهرهفته ۲۵ تا ۳۰ ساعت در کلاس درس و کلاس های فوق برنامه، تست زنی و روش تحقیق و مصاحبه آموزش خواهید دید.

پاسخ: در صورت عدم قبولی در رشته های پزشکی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت طبق توافق صورت گرفته مبلغ شهریه توسط بیمه سامان عودت داده خواهد شد.

پاسخ: متقاضیان هر کدام از دوره ها باید هزینه دوره را به صورت یک جا پرداخت نمایند. مهلت مقرر شده برای پرداخت هزینه در فرم ثبت نام داوطلبان تعیین شده است. در صورتی که داوطلب در مهلت مقرر موفق به پرداخت هزینه دوره نشود، ثبت نام وی انجام نخواهد شد.

پاسخ: خیر، تاریخ شروع دوره در هر نیمسال مشخص می باشد و دانشجویان باید در طول یکی از این زمان ها ثبت نام را انجام دهند. با این حال، برای متقاضیان برتر و نخبه در طول سال، ثبت نام بعد از صلاحدید مدیریت آموزش تا حداکثر چند هفته پس از شروع ترم انجام خواهد شد.

پاسخ: با توجه به اینکه دوره MFP بر اساس سیستم نوین ECCS برگزار می شود و آموزش ارائه شده براساس ورودی (آزمون تعیین سطح)، پردازش (برنامه ریزی آموزشی و آزمون)، بازخورد (نظارت مستمر و پیشبرد فرآیندهای آموزشی براساس آسیب شناسی و بهبود) و خروجی (اطمینان از دستیابی به اهداف آموزشی هر سطح) خواهد بود، بنابراین دانشجو می تواند بهترین نتیجه ممکن را کسب کند.

پاسخ: درهر کلاس ۸ تا ۱۰ نفر از متقاضیان حضور خواهند داشت ظرفیت پایین کلاس ها سبب شده تا اساتید دوره بتوانند بهترین عملکرد را در زمینه آموزش متقاضیان داشته باشد.

پاسخ: بله والدین از طریق دسترسی به سیستم سامانه الکترونیکی آموزش می توانند گزارشات مربوط به برنامه های آموزشی و وضعیت تحصیلی فرزندان خود را بررسی نمایند.

پاسخ: لطفا صفحه دوره MPF را مطالعه کرده و به صفحه ثبت نام در دوره مراجعه کنید.

پاسخ: شما می توانید از طریق وب سایت کالج به پنل آموزشی خود دسترسی داشته باشید و این اطلاعات را کسب نمایید.

پاسخ: برای کسانی که در امتحان نهایی قبول می شوند، گواهی پایان دوره از طرف کالج ABBEY COLLEGE انگلستان صادر می گردد.

پاسخ: در صورت نیاز، شما می توانید پیش از شروع و یا در طول برگزاری کلاس به صورت خصوصی جلساتی را در زمینه درسی با اساتید آموزش داشته باشید.

سوالتان را با ما مطرح کنید

سوال خود را برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهند

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید