دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا در گلوکال کالج

گلوکال کالج برای متقاضیان شرکت در آزمون IMAT، دوره آماده‌سازی برگزار می‌کند. این دوره به زبان انگلیسی و توسط اساتید مجرب تدریس می‌‌شود و شامل حل سوالات و نکات آزمون IMAT است. در این دوره دانش‌پذیر ۲۵ ساعت در هفته کلاس دارد و در پایان هر هفته یک آزمون شبیه‌سازی به عمل می‌آید که علاوه بر سنجش پیشرفت دانش‌پذیر، او را برای آزمون اصلی IMAT  آماده می‌کند.

قبولی قطعی در آزمون IMAT در گلوکال کالج

آزمون IMAT چیست؟

این آزمون برای پذیرش متقاضیان تحصیل در رشته‌های پزشکی، داروسازی و دندان‌پزشکی در ایتالیا که دیپلم دبیرستان دارند طراحی شده. آزمون IMAT با همکاری وزارت آموزش و پژوهش ایتالیا و مرکز آزمون پذیرش کمبریج برگزار می‌شود و شامل مباحث زیر است:

استدلال منطقی و دانش عمومی ۲۲ سوال

 • مهارت‌های پایه در حل مسئله
 • تجزیه و تحلیل داده‌ها و استنتاج
 • درک استدلال
 • دانش عمومی

دانش علمی ۳۸ سوال

 • ریاضی
 • فیزیک
 • شیمی
 • زیست شناسی

چه کسانی می‌توانند در دوره IMAT شرکت کنند؟

افراد دارای دیپلم تجربی یا مدرک دانشگاهی در علوم پایه که قصد دارند در رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان ایتالیا تحصیل کنند.

این افراد باید دانش کافی در دروس زیست‌شناسی، شیمی و فیزیک و همچنین زبان انگلیسی (حدودا معادل نمره ۴ آیلتس) را داشته باشند.

شرایط ثبت نام

 • کپی و اصل شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت
 • پر کردن فرم‌های ثبت‌نام در محل کالج
 • شرایط سنی دوره: نامحدود

اگر مایل به شرکت در آزمون IMAT هستید اما دانش کافی در زمینه زیست‌شناسی، شیمی و فیزیک به زبان انگلیسی را ندارید توصیه می‌کنیم در دوره MFP (پیش‌دانشگاهی پزشکی) گلوکال کالج شرکت کنید.

گلوکال کالج کجاست ؟

گلوکال کالج تنها کالج رسمی برگزارکننده دوره پیش‌دانشگاهی پزشکی (Medical Foundation Program) با مدرک معتبر بین‌المللی و دوره‌های آماده‌سازی آزمون‌های بین‌المللی پذیرش در رشته پزشکی مانند آزمون SAT ترکیه و IMAT ایتالیا است. همه دوره‌های گلوکال کالج به زبان انگلیسی و توسط اساتید برجسته تدریس می‌شود. این امر به شما کمک می‌کند برای تحصیل در یک کشور دیگر به زبان انگلیسی آماده شوید.

فارغ التحصیلان دوره MFP سال ۲۰۲۰ - ۲۰۱۹

سیستم آموزشی گلوکال کالج

مدیریت یادگیری آنلاین

برنامه آموزشی مشخص

ارسال آنلاین تکالیف

ارزیابی فردی هر دانشجو

ثبت بازخورد دانشجویان

سیستم آموزشی حمایتی خلاق ECCS (Educational Creative Caring System) که برای اولین بار در ایران توسط گلوکال کالج پیاده‌سازی می‌شود، روشی نوین و غیرسنتی است و شامل ۳ بخش “آموزش”، “ارزیابی” و “نظارت” می‌شود. در روش ECCS دانش‌پذیر در همه مراحل یادگیری به‌صورت اختصاصی مورد حمایت مدرس و کادر آموزشی قرار می‌گیرد. در هر مرحله از فرآیند یادگیری، پیشرفت هرکدام از دانش‌پذیران به‌طور مستقل بررسی می‌شود تا آموزشی مطابق با نیاز و توانایی‌شان به آنها ارائه شود.

کلیه این فرآیندها و تعاملات میان دانشجو و تیم‌های تدریس، نظارت و ارزیابی، در اپلیکیشن ECCS  و به‌صورت آنلاین انجام می‌شود.

گروه آموزش گلوکال کالج

تیم گلوکال کالج

دکتر محمدرضا مقدم

مدیر آموزش کالج

تیم گلوکال کالج

دکتر سهراب نیک آذر

مدیر بخش ارزیابی

تیم گلوکال کالج

دکتر هدیه هاشمی

استاد شیمی

تیم گلوکال کالج

آقای رضا شمسی پور

استاد فیزیک

تیم گلوکال کالج

دکتر زهرا ورناصری

استاد زیست

فرم درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان کارشناسان آموزش مجموعه گلوکال کالج استفاده کنید.

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

 • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید