University College London

کالج دانشگاهی لندن
رنکینگ جهانی

10

سال تاسیس

1826

محل دانشگاه

لندن-انگلستان

زبان آموزش

انگلیسی

تعداد دانشجویان

35.615 نفر

 • بروزرسانی و بررسی 2020 توسط گروه پشتیبانی گلوکال کالج

بررسی دانشگاه

معرفی و بررسی کالج دانشگاهی لندن

کالج دانشگاهی لندن (UCL) یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی-تحقیقاتی انگلستان است که در سال 1826 در شهر لندن تاسیس شده است که از قدیمی‌ترین دانشگاه لندن می‌باشد.

پردیس اصلی این دانشگاه در منطقه بلومزبری در اطراف خیابان گوئر (Gower Street) شهر لندن قرار دارد که این دانشگاه دارای رشته‌های زیست شناسی، شیمی، اقتصاد، مهندسی، جغرافیا، تاریخ، زبان، ریاضیات، مدیریت، فلسفه و فیزیک است.

کالج دانشگاهی لندن در سال 2019 طبق آمار QS جز 10 دانشگاه برتر دنیا قرار گرفت. این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه‌های بین رشته‌ای در جهان محسوب می‌شود. کالج دانشگاهی لندن دارای 11 دانشکده می‌باشد که در رشته‌های مختلف دانشجو می‌پذیرد.

ذیرش دانشجو در این دانشگاه بدون توجه به دین و اعتقاد افراد شرکت کننده صورت می گیرد. دانشجویان برای پذیرش در کالج دانشگاهی لندن باید دارای گواهینامه زبان خارجی (GOOSE) (گواهی عمومی آموزش ثانویه) با رتبه C یا بالاتر می باشند. کالج دانشگاهی لندن دارای پژوهش های ممتاز و برجسته ای در حوزه  رشته پزشکی و علوم بیولوژی در جهان می باشد. پژوهش های این دانشگاه در حوزه های مهندسی، علوم پایه، فناوری و ریاضیات قابل توجه است که حدود 80 درصد از پژوهش های آن ها عالی و دارای اعتبار عملی جهانی می باشد. دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های دانشگاهی کالج دانشگاهی لندن باید نمره قبولی در آزمون ورودی را کسب کنند که بتوانند به تحصیل بپردازند. در کالج دانشگاهی لندن 48 درصد دانشجویان را دانشجویان کارشناسی و 52 درصد دیگر را دانشجویان تحصیلات تکمیلی در بر می گیرد که از لحاظ جنسیت 42 درصد مذکر و 58 درصد مونث می باشند. مدت تحصیل در دوره کارشناسی در کالج دانشگاهی لندن دانشگاه 3 سال برای کارشناسی ارشد 1 سال و مدت تحصیل در مقطع دکتری 3 سال می باشد.

 

 

در نزدیکی  پردیس اصلی این دانشگاه در منطقه بلومزبری، موسسه سرطان دانشگاه (UCL Cancer Institute)، دانشکده حقوق، دانشکده محیط زیست ساخته شده ((Bartlett (Built Environment))، موسسه آموزش، موسسه باستان شناسی، دانشکده سیاست عمومی، دانشکده داروسازی و دانشکده مطالعات اسلوونی و شرق اروپا قرار دارد. در قسمت شرقی بلومزبری در امتداد گریز اینرود (Gray’s Inn Road)  موسسه گوش دانشگاه کالج لندن (UCL Ear Institute)، بیمارستان دندانپزشکی ایستمن و موسسه دندانپزشکی ایستمن (UCL Eastman Dental Institute) وابسته به بیمارستان گوش و حلق و بینی رویال نشنال (Royal National Throat, Nose and Ear Hospital) قرار گرفته است که کانونی برای پژوهش و مراقبت های بهداشتی در زمینه شنوایی شناسی و دندانپزشکی است.

 1. دانشکده ها:

لندن یکی از گران ترین  و پر هزینه ترین شهرها اروپاست، اما  اگر به دنبال ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های اروپایی هستید،  لندن یکی از بهترین شهرها است که دارای دانشگاه معتبری به نام کالج دانشگاهی لندن می باشد که از لحاظ اعتبار علمی یکی بهترین دانشگاه های جهان است.

کالج دانشگاهی لندن دارای 11 دانشکده می باشد که اسامی آن ها شامل موارد زیر می باشد:

 • دانشکده هنر و علوم انسانی کالج دانشگاهی لندن (Arts & HumanitieS)
 • دانشکده محیط زیست ساخته شده ((Bartlett (Built Environment))
 • دانشکده علوم مغز (Brain Sciences)
 • دانشکده علوم مهندسی (Engineering Sciences)
 • موسسه آموزش (Institute of Education)
 • دانشکده حقوق (Laws)
 • دانشکده علوم زیستی (Life Sciences)
 • دانشکده علوم ریاضی  فیزیک (Mathematical & Physical Sciences)
 • دانشکده علوم پزشکی کالج دانشگاهی لندن (Medical Sciences)
 • دانشکده علوم بهداشت جمعیت (Population Health Sciences)
 • دانشکده علوم اجتماعی و تاریخ (Social & Historical Sciences)

کالج دانشگاهی لندن دارای پژوهش های ممتاز و برجسته ی جهانی بسیاری در رشته های پزشکی و علوم بیولوژیکی است. البته یافته های پژوهشی کالج دانشگاهی لندن در حوزه های فناوری، علوم پایه و ریاضیات نیز خیلی قابل توجه است. از بین دانشگاه های انگلستان در رشته علوم اجتماعی، کالج دانشگاهی لندن بالاترین امتیاز را در این رشته دارد. در پردیس شرقی این دانشگاه، مهارت های چند رشته ای در حوزه هایی مانند مهندس تجربی، فرهنگ خلاقانه و مادی، شهرهای جهانی آتی و پژوهش مبتنی بر خدمات عمومی ارائه می شوند. این دانشگاه با توجه به اینکه دارای دانشکده های زیادی در حوزه و رشته های مختلف است، دانشجویان زیادی را مشتاق به تحصیل برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر می کند، که حدود 54 درصد از دانشجویان، دانشجویان دوره فوق لیسانس هستند که در حال تحصیل در دانشکده های این دانشگاه می باشند. یکی از مهمترین و برجسته ترین دانشکده های UCL، دانشکده پزشکی می باشد که با 11 بیمارستان آموزشی به ارائه ی خدمات می پردازد.

 

نگاهی به زندگی در کشور انگلستان

انگلستان کشوری است  با مساحت 130.395 کیلومتر مربع در شمالی غربی قاره ی اروپا با جمعیت 67.842.000 نفر که زبان رسمی و واحد پول آن ها به ترتیب زبان انگلیسی و پوند استرلینگ (£) (GBP) می باشد.

اطراف کشور انگلستان از لحاظ مرزهای آبی از شمال غربی دریای ایرلند، در جنوب کانال مانش و در جنوب غربی دریای سلتی و در شرق دریای شمال احاطه کرده است.

حاکمان کشور انگلستان ملکه الیزابت دوم و نخست وزیر بوریس جانسون می باشند. کشور انگلستان یکی از 5 کشور عضو شورای امنیت سازمان ملل می باشد که دارای حق وتو می باشد. شکل حکومت این کشور پادشاهی مشروطه است.

کشور انگلستان یکی از کشورهای توسعه یافته می باشد که هشتمین اقتصاد بزرگ جهان را دارا می باشد. از لحاظ نظامی به دلیل داشتن جنگ افزار هسته ای رتبه چهارم را در جهان دارا می باشد.

کشور انگلستان از لحاظ شرایط آب و هوایی دارای آب و هوایی نسبتاً معتدل می‌باشد که در زمستان دمای آن به زیر صفر درجه سانتی گراد و در تابستان بالاتر از 32 درجه سانتی گراد نمی‌رود.  سردترین ماه های سال در انگلستان ژانویه و فوریه و گرمترین آن ماه ژوئیه است.

پایتخت انگلستان و پادشاهی متحد بریتانیا شهر لندن می باشد. شهر لندن قدمتی دو هزار ساله داری که تاریخ ساخت آن به دوران روم باستان برمی گردد که توسط رومی ها ساخته شده است. شهر لندن به عنوان مهم ترین، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر انگلستان شناخته شده است.

از نظر سلامتی، امید به زندگی در مردم انگلستان 81 سال می باشد که یک سال بالاتر از میانگین OECD است. از نظر نرخ اشتغال به کار، 70 درصد مردان و 80 درصد زنان انگلستان شاغل هستند.

 

 

اطلاعات کلیدی

اطلاعات کلیدی کالج دانشگاهی لندن

مزایای تحصیل در کالج دانشگاهی لندن
 • سیستم آموزش دانشگاهی عالی
 • کیفیت بالای تحصیل
 • مدت زمان تحصیل کم نسبت به دانشگاه های سایر کشورها
 • رضایتمندی دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی
 • آینده شغلی تضمین شده
 • کار کردن در حین تحصیل به مدت 20 ساعت در هفته برای دانشجویان بین المللی

شرایط پذیرش

شرایط پذیرش پزشکی کالج دانشگاهی لندن

برای پذیرش رشته پزشکی در دانشگاه های انگلستان شرایط برای داوطلبان دوره دبیرستان با داوطلبان دوره راهنمایی متفاوت است.

 • برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه های انگلستان، فارغ التحصیلان دوره دبیرستان، باید دوره    A-Level که شامل دروس پیش نیاز رشته علوم پزشکی و همچنین تقویت زبان انگلیسی می باشد را باید در طول 2 سال بگذرانند (داوطلبین این دوره حداقل 16 سال باشند). علاوه بر این داوطلبان باید موفق به اخذ نمره A (دروس شیمی، زیست،فیزیک و ریاضی) شوند.
 •  شرایط ورود به دانشکده های پزشکی انگلستان برای داوطلبان فارغ التحصیلان مقطع سوم راهنمایی (داوطلبانی که زیر 16 سال سن دارند) این است، که دوره GCSE  که 2 سال طول می کشد، را بگذرانند. بقیه شرایط مانند شرایط فارغ التحصیلان دوره دبیرستان است.

بعد از آن  متقاضیان فارغ التحصیل دوره راهنمایی و دبیرستان (دیپلم) با قبول شدن در آزمون ورودی موفق به تحصیل در این رشته می شوند. شرط قبولی در آزمون ورودی دانشکده پزشکی این است که داوطلب به 75 درصد سوالات پاسخ صحیح بدهد. دوره ی تحصیل رشته پزشکی در انگلستان 6 سال می باشد.

مشاغل مرتبط با پزشکی در انگلستان بیهوشی، پزشک عمومی، داروسازی، جراحی، روان پزشکی، رادیولوژی و پاتولوژی می باشد.

 

شرایط پذیرش به دانشگاه برای رشته دندان پزشکی

رشته دندان پزشکی یکی از رشته های پر درآمد در انگلستان به حساب می آید، بنابراین باعث شده برای تحصیل در این رشته رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان برای قبولی در این رشته به وجود بیاید. یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان در رشته دندانپزشکی، کالج دانشگاهی لندن است، این دانشگاه از لحاظ رتبه بندی QS در جهان، رتبه 16 را دارا می باشد. اکثر رشته های دندانپزشکی دانشگاه های انگلستان به دلیل کیفیت بالای خدمات آموزشی و همچنین تجهیزات پیشرفته پزشکی مدرک دارای مدرک معتبر جهانی هستند.

علاقمندان به رشته دندانپزشکی در انگلستان برای ورود به این رشته باید این دوره A-Level و آزمون UKCAT را پشت سر بگذارند. دوره A-Level یک دوره 2 ساله می باشد که دانش آموزان بعد از اتمام دوره تحصیلات متوسطه باید آن را بگذرانند. آزمون UKCAT (UK Clinical Aptitude) بخشی از پروسه انتخابی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی انگلستان محسوب می شود. این آزمون معمولاً در دانشگاه‌های کالج لندن، ادینبورگ، گلاسگو، منچستر، آبردین، کاردیف، نیوکاسل، بلفاست، شفیلد و … برگزار می‌شود. پس از گذراندن این دوره های ذکر شده، متقاضیان باید سه نمره  A را در سطح A داشته باشند. نمرات سطح A برای رشته دندانپزشکی شامل شیمی و زیست شناسی است که دروس پیش نیاز قلمداد می شوند.

تحصیل در رشته دندان‌پزشکی انگلستان به مدت 5 سال طول می‌کشد. که دانشجویان در هر سال تخصص های زیر را یاد می گیرد:

 • سال اول تحصیلی در رشته دندانپزشکی: دانشجویان باید دانش پایه پزشکی و بالینی در زمینه های آناتومی، فیزیولوژی، زیست شناسی دهان و بیوشیمی تمرکز را در حالت شبیه سازی مدرن برای انجام کار عملی یاد بگیرند.
 • سال دوم: دانشجو پایه دانش بالینی دندانپزشکی مانند پروتزهای دندانی و امراض لثه و دندان را به عنوان بخشی از دندانپزشکی عملی برای درمان پوسیدگی دندان در قالب شبیه سازی شده دندان را انجام خواهد داد.
 • سال سوم: دانشجو شروع به انجام کارهای عملی در مورد موضوعات مربوط به دندانپزشکی می پردازد.
 • سال چهارم: ارتقای مهارت های بیشتر دندان پزشکی
 • سال آخر: گذراندن دوره های آموزشی در دانشکده و مراکز درمانی برای ارتقای بیشتر مهارت دندانپزشکی

هنگامی که دانشجوی دندانپزشکی کل دوره 5 ساله را با موفقیت به اتمام می رساند، مدرک کارشناسی جراحی دندانپزشکی (BDS) را دریافت خواهد کرد.

دانشجویان رشته دندان پزشکی بعد از فارغ التحصیلی  می توانند به عنوان کارآموز در NHS یا بخش های خصوصی شروع به کار کنند.  با توجه به اینکه دانشجویان در دانشگاه دندان پزشکی طیف وسیعی از مهارت های مربوط به این رشته را یاد می گیرند می توانند در مشاغلی  با گرایش های دندان پزشکی مانند پرستاری دندانپزشکی، بهداشت دهان و دندان، متخصص دندان پزشکی، تکنسین دندان پزشکی، پشتیبانی دندان پزشکی و مدرسان دندان پزشکی به شروع به کار کنند.

 • شرایط پذیرش به دانشگاه برای رشته داروسازی:

رشته داروسازی ساده ترین رشته نسبت به پزشکی و دندانپزشکی می باشد که افراد متقاضی این رشته می بایست در آزمون های ورودی این دانشگاه نمره قبولی را کسب کنند تا بتوانند به تحصیل در این رشته بپردازند.

دوره های تحصیلی برای تحصیل در رشته داروسازی به بخش های زیر تقسیم می شوند:

 • دوره GCSE: در این دوره به دانش آموزان و افراد متقاضی درس هایی مانند شیمی، زیست شناسی، فیزیک که مناسب افراد 12 سال می باشد، تدریس می شود.
 • دوره Foundation &A-Level: متقاضیان تحصیل در رشته داروسازی باید حداقل تا آخرین سال تحصیلی دوره متوسطه این دوره را که مدت زمان 2 سال به طول می انجامد، سپری کنند.

دانش آموزانی که دیپلم گرفته اند، حتماً باید این دوره ها را طی کنند. پس از گذراندن این دوره های ذکر شده، متقاضیان با شرکت کردن در امتحان ورودی و قبول شدن در آن می توانند وارد دانشگاه های داروسازی برای تحصیل شوند. البته برای قبول شدن در دانشگاه های سطح بالای انگلستان نمرات دوره متوسطه متقاضی باید بسیار بالا باشد. مدت زمان تحصیل در رشته داروسازی در انگلستان 4 تا 6 سال به طول می انجامد.

دروس رشته داروسازی در کالج دانشگاهی لندن شامل دروس زیر می باشد:

 • اتیولوژی
 • اپیدمیولوژی
 •  مباحث کلی و جزئی مواد مخرب و مخدر
 •  مباحث بیولوژیکی
 •  مباحث مرتبط با دارو

دانشجویانی که در رشته داروسازی تحصیل می کنند می بایست حداقل 3000 ساعت در کلاس های درسی حضور داشته باشند.

مباحث اصلی رشته داروسازی در کالج دانشگاهی لندن شامل فیزیولوژی، زیست شناسی، شیمی و فارماکولوژی می باشد.

دانشجویان داروسازی پس از فارغ التحصیلی می توانند به عنوان داروساز، دستیار داروساز، متخصص داروساز، تجارت دارو، کنترل و سنجش داروها و روزنامه نگار دارو در انگلستان مشغول به کار شوند. مدرک رشته داروسازی کالج دانشگاهی لندن و همچنین سایر دانشگاه های معتبر انگلستان در سراسر نقاط جهان معتبر می باشد. البته نکته قابل توجه دیگر این است، که قبل از دوره فوق لیسانس داروسازی، دانشجویان باید دوره یک ساله کارورزی را که معمولاً در داروخانه ها، بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی برگزار می شود سپری کرده  و گواهی آن را دریافت کنند.

هزینه های تحصیل

هزینه های زندگی و تحصیل کالج دانشگاهی لندن

شهریه رشته پزشکی

برای قبولی در رشته پزشکی در انگلستان باید دوره A-Level گذرانده شود ، شهریه این دوره 8 هزار تا 13 هزار یورو در سال می باشد.

مبلغ شهریه رشته پزشکی در کالج دانشگاهی لندن در مقطع کارشناسی که 5 سال طول می کشد، در سال های اول و دوم تحصیل 17.270 پوند است، که برای سال های بالاتر به مبلغ 35170 پوند می رسد، با توجه به محاسبات انجام شده میانگین سالانه هزینه زندگی و تحصیل در این رشته  بین 35 هزار تا 38 هزار پوند است.

 

شهریه رشته دندان پزشکی

میانگین هزینه تحصیل در رشته دندان پزشکی در دانشگاه انگلستان، سالیانه 20 الی 50 هزار پوند استرلینگ (£)  است. دانشجویان انگلیس و اتحادیه اروپا می توانند از دانشگاه های پزشکی انگلستان به عنوان کمک هزینه تحصیلی، وام دریافت کنند.

دندان‌پزشکی یکی از پردرآمدترین رشته های پزشکی در انگلستان به حساب می‌آید. فارغ‌التحصیلان دانشکده دندانپزشکی در انگلستان در اولین دوره پس از تحصیل  سالانه بین 20 تا 40 هزار پوند حقوق دریافت می‌کنند و در صورتی که فارغ التحصیلان بتوانند در بخش خدمات دندانپزشکی NHS شروع به فعالیت کنند حقوق بیشتری بین 30 تا 90 هزار پوند دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، دندان‌پزشکان به جز دریافت حقوق در این بخش NHS با کار در مطب‌های شخصی خود سالانه حدود 90 تا 110 هزار پوند می توانند درآمد کسب ‌کنند.

 

شهریه رشته داروسازی

دانشگاه های انگلستان همانند سایر رشته های پزشکی، در رشته داروسازیی هم هزینه هایی برای تحصیل و سکونت از دانشجویان دریافت می کند.

دانشجویان سالانه مبالغی ما بین 15000 پوند تا 21000 پوند استرلینگ (£) است، باید صرف مخارج تحصیل و سکونت به دانشگاه پرداخت کنند که این مبلغ را می توانند به صورت نقد یا اقساط پرداخت کنند. در صورتی که فرد در خانه شخصی و یا جدا از خوابگاه سکونت داشته باشد، باید مبلغ 700 تا 1500 پوند را به دانشگاه بپردازد.

 

هزینه زندگی در انگلستان به دو صورت تعریف می شود

هزینه زندگی در لندن

شهر لندن چون یکی از گرانترین شهر های انگلستان است ، میانگین هزینه زندگی سالانه آن 11200 پوند و ماهانه بین 1000 تا 1120 پوند، طبق گفته ی اتحادیه بین المللی بریتانیا (NUS) در نظر گرفته شده است.

 
هزینه زندگی در خارج از لندن

هزینه زندگی در خارج لندن به طور میانگین ماهانه 900 تا 1000 پوند (سالیانه 10 هزار پوند) که برای صرف مکان، غذا، رفت و آمد و … در نظر گرفته شده است.

تفاوت زیادی بین هزینه های زندگی در لندن نسبت به سایر شهرهای انگلستان از لحاظ اجاره مکان زندگی و حمل و نقل  وجود دارد، به طوری که این مقدار در لندن حدود 182 پوند و در شهر  ایرلند شمالی حدود 91 پوند در هفته می باشد. دانشجویانی که قصد تحصیل در یکی از دانشگاه های لندن را دارند باید حداقل 15.180 پوند در حساب بانکی خود داشته باشد.

 

درخواست مشاوره رایگان

دوره های آموزشی گلوکال کالج

گلوکال کالج به علاقه‌مندان رشته‌های علوم پزشکی که مایل‌اند در کشورهای اروپایی تحصیل کنند کمک می‌کند به هدف خود دست یابند. به‌این‌منظور گلوکال کالج برای اولین بار در ایران دوره‌های پیش‌دانشگاهی پزشکی و داروسازی (MFP و PFP)  را که پیش‌نیاز اخذ پذیرش از دانشگاه‌های اروپایی هستند برگزار می‌کند. همچنین دوره‌های آموزشی برای آماده‌سازی متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند IMAT ایتالیا و SAT ترکیه در این کالج برگزار می‌شود. برگزاری دوره‌ها به زبان انگلیسی و تدریس توسط اساتید برجسته به دانشجویان کمک می‌کند علاوه بر اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر، برای تحصیل آکادمیک به زبان انگلیسی آماده شوند.

دوره پیش دانشگاهی پزشکی (MFP)

مدت دوره: 9 الی 12 ماه
زبان تحصیل: انگلیسی
مدرک: بین المللی

مشاهده جزئیات

دوره آمادگی ورود به پزشکی ترکیه (SAT)

مدت دوره: 2 ماه
زبان تحصیل: انگلیسی
مدرک: بین المللی

مشاهده جزئیات

دوره آمادگی آزمون پزشکی ایتالیا (IMAT)

مدت دوره: 2 ماه
زبان تحصیل: انگلیسی
مدرک: بین المللی

مشاهده جزئیات

PATHWAY Program

مدت دوره: 2 ماه
زبان تحصیل: انگلیسی
مدرک: بین المللی

مشاهده جزئیات

ارتباط با گلوکال کالج

تماس با پشتیبانی و مشاوران گلوکال کالج

10 خط: 4531  22  22 – 021

موبایل: 9000  776  0933

ایمیل: info@glocalcollege.com

آدرس: تهران، خیابان ظفر پلاک 68

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت

ورودی های سال تحصیلی ۲۰۲۰ – ۲۰۱۹

با بررسی های کارشناسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در نظر گرفتن سه نظام رتبه بندی معتبر بین المللی Times ، QS و Shanghai لیست دانشگاه های خارج از کشور مورد تایید وزارت مربوطه جهت ورودی های سال تحصیلی ۲۰۲۰ – ۲۰۱۹ در رشته های مرتبط با علوم پزشکی توسط تیم گلوکال کالج به شرح جدول زیر اعلام می گردد. این رتبه بندی به دانش پذیران و علاقه مندان تحصیل پزشکی این امکان را می دهد تا نگاهی به کیفیت دانشگاه های مورد نظر خود داشته باشند. از این رو دانش پذیران و دانشجویان می توانند با نگاهی به رتبه بندی دانشگاه ها نقش موثر تری به انتخاب دانشگاه هدفشان ایجاد نمایند.

مشاهده جزئیات

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

 • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید