فارغ التحصیلان

نظرات فارغ التحصیلان گلوکال کالج

برای من گلوکال کالج مثل یک جامعه ی کوچک و متفاوت است، بخاطر اینکه همه دانشجویان در اینجا دارای هدف یکسان برای پزشک شدن و دیگر رشته های پزشکی می باشند ، گلوکال کالج ما را به سمت رسیدن به هدف سوق می دهد. اساتیدی که با آنها اشنا شده ام ، دوستی هایی که ایجاد شده کاملاً شگفت انگیز بوده، بهترین دوران من در شهرم تهران بوده است.
هلیا
فارغ التحصیل دوره MFP
گلوکال کالج مانند خانواده ی بزرگ منه ، معلمان و کارمندان در اینجا بسیار گرم و صمیمی اند آنها حتی در تعطیلات با ما در تعامل اند .این کالج به من فرصتی عالی داده تا دوستی های فوق العاده بسازم و مهارت های زندگی زیادی را یاد بگیرم. من اینجا در زمینه های انگلیسی، زیست شناسی ، فیزیک و شیمی مهارت کسب میکنم.
کیمیا
فارغ التحصیل دوره MFP
گلوکال کالج اولین کالج بین المللی باری برگزاری دوره پیش دانشگاهی پزشکی در ایران است و به همین دلیل تصمیم گیری برای حضور در اینجا برایم دشوار بود اما بعد از چند هفته و گذراندن نیمی از روز متوجه شدم که تصمیم درستی برای انتخاب اینجا گرفتم. همه اساتید و پرسنل اینجا همیشه در تلاش برای حل مشکلات و ایجاد مکان عالی برای مطالعه ما بوده اند.
صدرا
فارغ التحصیل دوره MFP
برای داشتن خانواده دوم که همیشه در کنار شما باشند و کاملا به آن اعتماد داشته باشید گلوکال کالج بهترین انتخاب است. من در اینجا خودم را پیدا کردم و از هر ثانیه بودن در کنار اساتید حرفه ای و پرسنل مسئولیت پذیر این مجموعه واقعا لذت می برم. اساتید در اینجا شیوه اصولی درس خواندن را برای ما آسان می کنند.
سارینا
فارغ التحصیل دوره MFP
من همیشه دوست داشتم مهارت زبان انگلیسی خودم را بهبود ببخشم و درسامو به زبان انگلیسی یاد بگیرم که گلوکال کالج این فرصت را برایم مهیا ساخت. من واقعا خوشحالم که با اساتید بسیار خوبم در فضای بسیار دوستانه ای در این کالج هستم ، و اطمینان دارم که همه می توانیم موفق شویم و به هدف خودمون که پزشک شدن است برسیم.
آیدا
فارغ التحصیل دوره MFP
قبل از آمدن به گلوکال کالج ، نگران زبان انگلیسیم بودم و از این جهت دوست داشتم بدونم که چطوری میتونم این دوره را به زبان انگلیسی بخونم؟ اما با تلاش و پشتیبانی اساتید تونستم این دوره را تمام کنم. اساتید و کارکنان اینجا صمیمی هستند که بهمون این امکان را داد که با خیال راحت درس بخوانیم .خیلی خوشحالم که فرصتی برای حضور در این دوره داشتم و با دوستان زیادی آشنا شدم و در کنار آنها زندگی را بیشتر یاد گرفتم.
امیرارسلان
فارغ التحصیل دوره MFP
من قبل از آمدن به گلوکال کالج ، دختری بودم با داشتن هدفی به نظر غیرقابل دستیابی ، اما حالا می توانم خودم اینگونه توصیف کنم که به آرزویم که پزشک شدن است نزدیک تر شدم. اساتید و پرسنل کالج مسیر رسیدن به رویای ما را تا حد امکان آسان می کنند. من از انتخابی که برای شرکت در این دوره کرده ام بسیار خوشحالم.
سارینا
فارغ التحصیل دوره MFP
یک اتفاق خوبی که در گلوکال کالج برای من افتاد این بود که من ۵ نفر از بهترین دوستانم را اینجا پیدا کردم. یکی از خوبیه گلوکال کالج برای من فضای دنج کالج و حیاط سرسبزش است. اساتید واقعا خوب هستند و در زمینه های تخصصی علمی خودشان کاملا مسلط می باشند. دانش و چیزهایی که ما در کالج یاد گرفتیم بیشتر مربوط به مقطع دبیرستان مان است.
کیا
فارغ التحصیل دوره MFP
یادم میاد وقتی برای اولین بار به گلوکال کالج آمدم ، یکمی استرس داشتم و زیاد چیزی در مورد فضای گلوکال کالج نمی دانستم. اما خیلی زمان نبرد تا خودم رو پیدا کنم. اساتید و کارمندان اینجا فوق العاده هستند و تمام تلاش خود را برای ما انجام می دهند.
امیررضا
فارغ التحصیل دوره MFP

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید