تیـم گلوکال کالج

با تیم گلوکال کالج آشنا شوید

تیم گلوکال کالج

دکتر ثمین حاتمی

مدیر کل

گلوکال کالج به‌عنوان کانونی برای تعالی و اشتیاق یادگیری، در تلاش است که روندی از آموزش در حد اعلای جهانی، مبتنی بر خلاقیت و لذت آموختن را به دانش‌پذیران خود هدیه دهد و به این ترتیب نسل جدیدی از دانش‌آموختگان را به دنیا معرفی کند. رسالت گلوکال کالج این است که با تکیه بر توان علمی بالای مدرسان و دانش‌پذیرانی که با حساسیت بالا منتخب این مجموعه هستند، دانش به‌دست‌آمده را به سود جامعه خود به کار گیرد و دانش‌پذیران ارزنده خود را علاوه بر کسب گستره وسیعی از علم، به بالاترین رده‌های اخلاق، مسئولیت‌پذیری و نوع دوستی رهنمون باشد. دانش‌پذیران ما برای رهبری در جایگاه و رشته خود، پرسشگر بودن و داشتن تفکر نقادانه خلاق، به هدف تجزیه و تحلیل درست اطلاعات و ایجاد دانش سره و تدوین آن، آموزش دیده‌اند. خوشا روزی که این امیدهای فردای جهان، متولی ارزش‌ها، شوق یادگیری و آزادی اندیشه باشند، برای داشتن” جهانی در مسیر یادگیری”

مهندس آزاد قادرمزی

عضو گروه پایه گذار

کالج نوآور گلوکال کالج به عنوان کالجی منحصر بفرد که قرار است زندگی های بسیاری را دگرگون کند و بهترین چشم انداز های ممکن را در قالب رویاهای تحقق یافته پرورش داده و دنبال کند. ما خوشحالیم که گلوکال کالج را به عنوان نهاد آماده کننده برای تحصیلات عالی بین المللی خود در نظر می گیرید. ما توسط سیستم نوآورانه مان؛ ECCS به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و ثمربخش هدایت می شویم. بنابراین گلوکال کالج همواره دستخوش تحولات و پیشرفت های چشمگیری خواهد شد.
سطح دانش و تجربه ما در خصوص شیوه های آموزش و راهبری دانشجویان، اشتیاق در عملکرد کیفی، پیشرفت حرفه ای همکاران مان و فن آوری های مورد استفاده در آموزش و یادگیری بهبود یافته است.
فلسفه آموزشی گلوکال کالج سه مولفه دارد؛
۱- دانشجویان شرکای حال و آینده ما هستند.
۲- الویت ما بهبود مستمر در آمزش است.
۳- آموزش و پرورش یک سرمایه گذاری طولانی مدت است و تلاش ما این است که به روز ترین و کاربردی ترین آن در دسترس دانشجویان ایرانی باشد.
گلوکال کالج با تیمی متخصص از بهترین های ایران؛ فارغ التحصیلان مجرب برترین دانشگاه های دنیا این نگرش را دارد که ارتقاء ارزش های آموزشی دانشجویان و رساندن آنها به سطوح استانداردهای جهانی تأمین کننده اهداف کالج خواهد بود.

گروه آموزش گلوکال کالج

تیم گلوکال کالج

دکتر محمدرضا مقدم

مدیر آموزش کالج
آقای محمدرضا مقدم مدیر بخش آموزش در تیم گلوکال کالج، دکترای شیمی خود را از دانشگاه تهران اخذ کرده‌اند. ایشان دارای مدرک فوق لیسانس شیمی از دانشگاه تهران و لیسانس شیمی از دانشگاه خوارزمی تهران هستند.
تیم گلوکال کالج

دکتر سهراب نیک آذر

مدیر بخش ارزیابی
آقای دکتر سهراب نیک‌آذر، مدیر بخش ارزیابی در تیم گلوکال کالج، دارای دکترای مهندسی شیمی از دانشگاه تهران هستند. ایشان کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه Middle East Technical University گرفته‌اند و مقطع لیسانس خود را در همین رشته در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گذرانده‌اند.

اساتید گلوکال کالج

تیم گلوکال کالج

دکتر هدیه هاشمی

استاد شیمی
خانم دکتر هدیه حاجی‌هاشمی، مدرس درس شیمی در تیم گلوکال کالج، دارای دکترای شیمی تحلیلی از دانشگاه تهران هستند. ایشان فوق لیسانس شیمی تحلیلی خود را از دانشگاه تهران و لیسانس شیمی محض را از دانشگاه شهید بهشتی گرفته‌اند. خانم دکتر حاجی‌هاشمی در دانشگاه تهران به‌عنوان دستیار پژوهش فعالیت می‌کنند.​
تیم گلوکال کالج

آقای شمسی پور

استاد فیزیک
آقای رضا شمسی‌پور، مدرس درس فیزیک در تیم گلوکال کالج، دارای فوق لیسانس فیزیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان لیسانس فیزیک را از دانشگاه علم و صنعت ایران دریافت کرده‌اند. آقای شمسی‌پور بیشتر از ۲۰ سال است که از مدرسین برجسته فیزیک دبیرستان و پیش‌دانشگاهی در تهران هستند.
تیم گلوکال کالج

خانم زهرا ورناصری

استاد زیست
خانم زهرا ورناصری، مدرس درس زیست‌شناسی در تیم گلوکال کالج، فوق لیسانس ژنتیک مولکولی خود را از دانشگاه شهید چمران اهواز گرفته‌اند. ایشان دوره لیسانس‌شان را هم در رشته زیست‌شناسی در همین دانشگاه گذرانده‌اند. خانم ورناصری در زمینه تدریس و پژوهش فعالیت دارند.

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید