والدیــن عزیــــز، به گلوکال کالج خــوش آمــدید!

گلوکال کالج، مطمئن‌ترین روش راهیابی به دانشگاه‌های معتبر اروپایی را به علاقه‌مندان رشته‌های علوم پزشکی ارائه می‌دهد

چرا گلوکال کالج؟

گلوکال کالج با برگزاری دوره‌های پیش‌نیاز و آماده‌سازی برای ورود به دانشگاه‌های اروپایی و دریافت تضمینی پذیرش و ویزا، آینده فرزند شما را در حرفه پزشکی تضمین می‌کند. خوشبختانه به همت جمعی از فعالان حوزه تحصیلات بین‌المللی و پزشکان متعهد و اعضای سازمان نظام پزشکی، گلوکال کالج در تهران مسیری مطمئن و تضمین‌شده را فراروی علاقه‌مندان به رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی قرار داده است.

گلوکال کالج توسط گروهی از اعضای نظام پزشکی که در زندگی شخصی‌شان نقش والدی دارند تاسیس شده تا نزدیک‌ترین و مطمئن‌ترین راه رسیدن به هدف را به دوست‌داران رشته پزشکی ارائه و دست افراد سودجو را از بازی با آینده این جوانان کوتاه کند.

تدریس کلیه دوره‎های آموزشی به زبان انگلیسی، نه‌تنها دانش‌پذیران را برای تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان آماده می‌کند، بلکه به آنها مهارت زندگی و برقراری ارتباط به این زبان را می‌آموزد.

گذراندن سال اول تحصیل در ایران، به دانش‌پذیر کمک می‌کند که دو تغییر بزرگ یعنی شروع تحصیلات دانشگاهی به زبان انگیسی و مهاجرت را با هم تجربه نکند و در آغاز راه از حضور و حمایت خانواده برخوردار باشد. همچنین هزینه یک سال زندگی و تحصیل در اروپا از روی دوش خانواده برداشته می‌شود.

 

سیستم آموزشی گلوکال کالج شامل سه بخش آموزش، نظارت و ارزیابی است و در همه مراحل آموزش در کنار دانش‌پذیر حضور دارد. در بخش آموزش مباحث درسی به زبان ساده و آسان تدریس می‌شوند. در بخش نظارت، اساتید پیشرفت دانشجو را به‌دقت مانیتور می‌کنند و در بخش ارزیابی، آزمون‌های دوره‌ای برگزار می‌شود.

تیم اساتید دل‌سوز و متعهد گلوکال کالج به‌طور دائمی خود را درباره آخرین تحولات مباحث و نظام آموزشی بین‎المللی به‌روز می‌کنند، برنامه‎های درسی را مورد بازنگری قرار می‌دهند و بهترین متدهای آموزشی روز دنیا را ارائه می‌دهند.

دانشگاه مقصد بسیاری از دانش‌پذیران گلوکال کالج مشترک است و احتمال اینکه با دوستان هم‎دوره‌ای خود و یا دانش‌پذیران سال‌های قبل گلوکال کالج هم‌دانشگاهی باشند زیاد است. این امر به کاهش اضطراب و ترسِ مهاجرت و تنهایی در این دانشجویان کمک شایانی می‌کند.

گلوکال کالج، موردتایید دانشگاه‌های اروپا

گلوکال کالج در دوره فعالیت خود موفق شده با برخی از دانشگاه‌های پزشکی اروپا، شراکت و همکاری داشته باشد. این امر تاثیر به‌سزایی در کسب اعتبار برای این کالج بین‌المللی داشته و ما را به یکی از کالج‌های موردتایید این دانشگاه‌ها تبدیل کرده است. همچنین ازآنجاکه گلوکال کالج توسط این دانشگاه‌ها به رسمیت شناخته می‌شود، اخذ پذیرش و دریافت ویزا برای دانش‌پذیران گلوکال کالج بسیار آسان‌تر صورت می‌پذیرد.

فارغ‌التحصیلان گلوکال‌کالج

آروند مصباح، فارغ‌التحصیل دوره MFP گلوکال کالج از تجربه شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های اروپایی می‌گوید. آروند در آزمون ورودی دانشگاه چارلز جمهوری چک موفق به کسب رتبه اول شد.

  • رشته پزشکی دانشگاه چارلز در جمهوری چک
  • رشته پزشکی دانشگاه چارلز 2 در جمهوری چک
  • رشته پزشکی دانشگاه گدانسک لهستان
پخش ویدیو

آیدا عصاری، فارغ‌التحصیل دوره MFP گلوکال کالج از تجربه تحصیل در این کالج بین‌المللی می‌گوید. آیدا در سه دانشگاه مطرح اروپایی موفق به دریافت پذیرش شده است.

  • رشته پزشکی دانشگاه چارلز 2، در جمهوری چک
  • رشته داروسازی دانشگاه گدانسک در لهستان
  • رشته پزشکی دانشگاه سگد در مجارستان
پخش ویدیو

گلوکال کالج با سیستم آموزشی حمایت‌گر خلاق و همچنین خدمات بخش بین‌الملل خود، موفقیت فرزند شما را در راهیابی به دانشگاه‌های اروپایی تضمین می‌کند. موفقیت 100 درصدی دانش‌پذیران گلوکال کالج در سال‌های گذشته، گواه کیفیت آموزشی دوره‌های گلوکال کالج است.

فرم مشاوره اختصاصی برای خانواده‌ها
kasra