SAT Program

دوره آمادگی آزمون ورودی پزشکی ترکیه

ثبت نام کنید

مدت دوره

۲ ماه

زبان آموزشی

زبان انگلیسی

مکان آموزش

گلوکال کالج، تهران

زمان شروع

نامحدود

پخش ویدیو

دوره آماده‌سازی SAT

گلوکال کاج دوره دوماهه آمادگی برای آزمون SAT را برگزار می‌کند. این دوره به زبان انگلیسی و توسط اساتید مجرب گلوکال کالج برگزار می‌‌شود.

این دوره بر حل تمرین و تست‌زنی جهت آماده شدن برای امتحان تمرکز می‌کند و تنها درسی که بعضی مباحث آن تدریس می‌شود ریاضی است. بنابراین می‌توان گفت این دوره برای کسانی مناسب است که آمادگی علمی برای شرکت در آزمون را دارند و فقط می‌خواهند با سوالات و فوت‌وفن‌های پاسخ‌گویی به آنها آشنا شوند.

در دوره آماده‌سازی آزمون SAT دانش‌پذیر ۲۵ ساعت در هفته کلاس دارد و در پایان هر هفته یک آزمون شبیه‌سازی به عمل می‌آید که علاوه بر سنجش پیشرفت دانش‌پذیر، او را برای آزمون اصلی SAT آماده می‌کند.

اگر دانش‌پذیر دانش کافی در دروس موردآزمون SAT را نداشته باشد توصیه می‌شود در دوره MFP شرکت کند که یک دوره جامع و بسیار موثر جهت آماده شدن برای ورود به رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی است و از تضمین قبولی گلوکال کالج نیز برخوردار است.

آزمون SAT چیست؟

آزمون SAT(Scholastic Aptitude Test) مناسب دانشجویانی است که قصد ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در ترکیه را دارند. این آزمون بیشتر برای ورود به رشته‌های مهندسی است و از دو بخش ریاضی و انگلیسی تشکیل شده که هر کدام ۸۰۰ نمره دارد. اما کسانی که می‌خواهند در رشته‌های علوم پزشکی پذیرش بگیرند می‌توانند درخواست کنند که دروس زیست‌شناسی، شیمی و فیزیک به آزمون آنها اضافه شود. نمره آزمون SAT ملاک پذیرش در بسیاری از دانشگاه‌های ترکیه مانند دانشگاه حاجت‌تپه است که از دانشگاه‌های معتبر علوم پزشکی ترکیه محسوب می‌شود.

 

نمره آزمون

هر کدام از بخش‌های آزمون SAT بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ نمره دارد.

هر دانشگاه برای پذیرش دانشجو ممکن است حداقل نمره متفاوتی را در نظر بگیرد؛ اما معمولا برای رشته‌ها و دانشگاه‌های خوب حداقل نمره‌ای که دانشجو باید کسب کند حدود ۱۳۰۰ است. مدت زمان اعتبار این آزمون ۲ سال است.

مخاطبین دوره

  • کسانی که مایل‌اند در آزمون SAT برای ورود به رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌های انگلیسی زبان ترکیه شرکت کنند.

شرایط ثبت نام

  • کپی و اصل شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت
  • پر کردن فرم‌های ثبت‌نام در محل کالج
  • شرایط سنی دوره: نامحدود
درخواست مشاوره

با تکمیل کردن فرم زیر، مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

درخواست مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید