مامور یت مـا در گلوکال کالج

چشم‌انداز و ارزش‌ها

گلوکال کالج به علاقه‌مندان رشته‌های علوم پزشکی که مایل‌اند در کشورهای اروپایی تحصیل کنند کمک می‌کند به هدف خود دست یابند. به‌این‌منظور گلوکال کالج برای اولین بار در ایران دوره‌های پیش‌دانشگاهی پزشکی و داروسازی (MFP و PFP)  را که پیش‌نیاز اخذ پذیرش از دانشگاه‌های اروپایی هستند برگزار می‌کند. همچنین دوره‌های آموزشی برای آماده‌سازی متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند IMAT ایتالیا و SAT ترکیه در این کالج برگزار می‌شود. برگزاری دوره‌ها به زبان انگلیسی و تدریس توسط اساتید برجسته به دانشجویان کمک می‌کند علاوه بر اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر، برای تحصیل آکادمیک به زبان انگلیسی آماده شوند.

گلوکال کالج

چشم انداز و ارزش‌های گلوکال کالج

بیانیه چشم انداز

هدف ما، توانمندسازی دانش‌پذیران با آموزش لذت یادگیری، برای ساختن جامعه‌ای مشتاق یادگیری و خلق آینده‌ای امن و آسوده برای جامعه انسانی است. قصد داریم با بین‌المللی کردن سیستم آموزشی ECCS به‌عنوان روشی یادگیری‌محور با قابلیت‌های بسیار بالا و مکانیزه کردن آن، برای ساختن بهترین موقعیت‌های تحصیلی و شغلی برای همه آنها که آرزویش را دارند، مسیری هموار بسازیم.

 

 

ما برای پیش‌برد اهداف‌مان برپایه اخلاق و به‌صورت پایدار به اصول زیر متعهد هستیم :

  • اصل شناخت تخصص و دانش در جامعه
  • اصل احترام به افراد ، جوامع و منابع آنها
  • اصل مشارکت عادلانه در روابط متقابل، شفافیت و پاسخگویی

رویکرد گلوکال کالج برای همکاری با جوامع علمی دیگر، شناخت توانایی‌ها و دانش موجود آنها، در حوزه ی همکاری و احترام و تلاش برای پیشبرد اهداف هر دو طرف است. باورهای ما در فرصت‌های مشارکت، بر پایه تجربیات عملی و کاربردی با طرف مشارکت، محقق می‌شود.

 

ارزش‌های ما هسته اصلی و معیار تصمیم‌گیری‌های مدیران این کالج است:

پاسخگویی و تعهد: تعهد در سیستم ما به عنوان صداقت، وفاداری، و شفافیت تعریف شده است. ارائه روش‌ها و گزارش‌ها در بالاترین سطح آموزشی ما را به عنوان یک نهاد پاسخگو متفاوت می‌سازد.

سیستم آموزشی خلاق: موفقیت دانشجویان کالج حاصل سیستم حمایتی یادگیری‌محور و خلاق ما است که در آن تمام بخش‌های سیستم با یکدیگر در تعامل موثر قرار دارند. در این سیستم دانشجو اصلی‌ترین نقش را بر عهده دارد.

 

اهداف و استراتژی‌ها: 

  • بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌های بومی و  ارتقاء رتبه جهانی آنها
  • به‌کارگیری دیپلماسی فعال آموزشی با استفاده از ظرفیت‌های علمی و آموزشی دانشگاه‌ها در زمینه جذب دانشجویان بین‌المللی
  • داشتن سهم شایسته از بازار منطقه‌ای و جهانی آموزش علوم پزشکی
  • تولید سرمایه و ارتقاء سود‌آوری دانشگاه‌ها از وضعیت آزمون و خطا به سطح قابل‌قبول صنعت روز آموزش در دنیا
  • برآوردن نیازهای جامعه سلامت کشور در ابعاد آکادمیک و حرفه‌ای و ایجاد تجارب بین‌المللی جهت برگزاری دوره‌های متنوع برای جامعه مخاطبان

شرکا و همکاران گلوکال کالج

در راستای انجام رسالت خود، گلوکال کالج به عنوان عضوی از مجموعه شرکت توسعه بین‌الملل تبادلات علمی خاورمیانه همکاری حرفه‌ای و نزدیکی با سایر موسسات علمی آموزشی و دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی به عنوان شرکای تجاری و استراتژیک خود دارد. این همکاری همواره در راستای ارائه خدمات آموزشی باکیفیت و مطمئن با هدف ایجاد اطمینان خاطر مضاعف سیستم آموزشی بین‌المللی و قراردها می‌باشد. ما با شرکا برای ارائه خدمات باکیفیت، معتبر و قابل‌اعتماد همکاری می‌کنیم. روابط ما با شرکا منعکس‌کننده تعهد ما برای کمک به سیستم و مسیرهای آموزشی بین‌المللی است. اگر شما مایل هستید که بدانید چطور می‌توانید همکار گلوکال کالج شوید، با ما تماس بگیرید.

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید