مهاجرت تحصیلی

اگر آرزو و هدف شما مهاجرت تحصیلی به اروپا است و دوست دارید تا در بهترین دانشگاه‌های قاره سبز درس بخوانید، گلوکال کالج این آرزو و هدف را برای شما به واقعیت تبدیل می‌کند. گلوکال کالج به شما کمک می کند تا در رشته‌های زیر بورسیه تحصیلی از اروپا دریافت کنید.

تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های معتبر و بزرگ اروپا ممکن است رؤیا و هدف بسیاری باشد. اگر شما نیز این رؤیا را در سر دارید، گلوکال کالج دوره‌های تخصصی برای شما دارد تا بتوانید مهارت خود برای ورود به این دانشگاه‌ها افزایش دهید و در اروپا پزشکی بخوانید.

بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی سالانه تعداد زیادی پزشک داروساز به دنیا معرفی می‌کنند. اگر دوست دارید شما نیز یکی از آنها باشید، گلوکال کالج موفقیت در دریافت بورسیه از دانشگاه‌های معتبر اروپایی را برای شما تضمین می‌کند تا بتوانید در رشته داروسازی در اروپا تحصیل کنید.

گرفتن مدرک دندانپزشکی از دانشگاه‌های اروپایی، هدف بسیاری از محصلان شیفته‌ی رشته پزشکی است. اگر هدف شما نیز گرفتن مدرک دندانپزشکی از اروپا است، گلوکال کالج مسیری را جلوی پای شما می‌گذارد تا بتوانید در دانشگاه‌های اروپایی به تحصیل دندانپزشکی بپردازند.

تحصیلات در اروپا

کلاس‌های مفید و کاربردی، آموزش‌های فردی و یک به یک، تمرکز بر یادگیری و افزایش سطح دانش، یادگیری مبتنی بر تمرین، رشته‌های دانشگاهی متنوع، منابع عالی، استفاده از فناوری و تکنولوژی‌های جدید در آموزش، تعامل عالی با دانشجو، ارتباط نزدیک با والدین، ​بازار کار مطمئن و موارد بسیار دیگر از مهم‌ترین دلایلی است که باعث می‌شود والدین برای تحصیل فرزندشان در دانشگاه‌های اروپایی اقدام و سرمایه گذاری کنند. در واقع می‌توان این موارد را از دلایل محبوبیت تحصیل در اروپا در میان ایرانیان دانست.

در گلوکال کالج، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا آینده‌ای روشن برای فرزند خود رقم بزنید. گلوکال کالج مسیری مطمئن و بسیار هموار برای علاقه‌مندان به رشته‌های پزشکی فراهم کرده است تا بتوانند مدرک پزشکی خود را از معتبرترین دانشگاه‌های اروپایی دریافت کنند. گلوکال کالج به عنوان تنها مرجع برگزار کننده دوره‌های پیش نیاز رشته‌های پزشکی توانسته تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به این رشته‌ها را به سمت دانشگاه‌های اروپایی هدایت کند. رشته‌های تحصیلی هدف در گلوکال کالج همگی در این صفحه قابل مشاهده هستند.