تحصیل رایگان پزشکی در ایتالیا

ما در گلوکال کالج هر آنچه شما برای تحصیل پزشکی نیاز دارید را فراهم خواهیـــم کرد و به شما کمک می‌کنیم تا آزمون IMAT را با موفقیـــــت پشت سر بگذارید.

ثبت نام کنید

مدت دوره

۱ سال

زبان آموزشی

زبان انگلیسی

مکان آموزش

گلوکال کالج، تهران

زمان شروع

هم اکنون

پخش ویدیو

معرفی دوره

گلوکال کالج برای متقاضیان شرکت در آزمون IMAT، دوره آماده‌سازی برگزار می‌کند.

این دوره‌ها کاملا به زبان انگلیسی و توسط اساتید مجرب در محل گلوکال کالج برگزار می‌‌شود. برای شرکت در این دوره دانش‌پذیر باید دانش پایه کافی در دروس مربوطه و زبان انگلیسی داشته باشد. در این دوره دروس شیمی، زیست شناسی، فیزیک، ریاضی و منطق به زبان انگلیسی تدریس می‌شود.

در دوره آماده‌سازی آزمون IMAT دانش‌پذیران بیش از  ۳۰۰ ساعت کلاس دارند و در پایان هر هفته یک آزمون شبیه‌سازی به عمل می‌آید که علاوه بر سنجش پیشرفت دانش‌پذیر، او را برای آزمون اصلی IMAT آماده می‌کند.

متقاضیان شرکت در آزمون IMAT که قدرت علمی کافی برای شرکت در آزمون IMAT را ندارند می‌توانند در دوره MFP گلوکال کالج شرکت کنند که یک دوره جامع و بسیار موثر برای کسانی است که مایل‌اند در رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی تحصیل کنند. این دوره از تضمین گلوکال کالج برای قبولی دانش‌پذیر در این دانشگاه‌ها برخوردار است.

چرا شما باید دوره آموزشی IMAT گلوکال کالج را انتخاب کنید؟

ما عقیده داریم که بهترین رویکرد برای موفقیت در آزمون IMAT، داشتن یک برنامه اختصاصی و منحصر به خود شخص است. به همین دلیل، به محض آن که شما وارد دوره شوید، ما برای شما برنامه مطالعاتی مخصوص خودتان را طراحی خواهیم کرد و شما را متناسب با نیازهای خودتان به سمت هدف هدایت می کنیم تا به نمره ایده آل آزمون IMAT دست پیدا کنید. علاوه بر این، شما یک دفترچه راهنما جهت برنامه ریزی آموزشی دریافت خواهید کرد که به شما در اصلاح روند آموزشی و مطالعاتی تان کمک خواهد کرد.

 

سیستم آموزشی

مدیریت یادگیری آنلاین

برنامه آموزشی مشخص

ارسال آنلاین تکالیف

ارزیابی فردی هر دانشجو

ثبت بازخورد دانشجویان

سیستم آموزشی حمایتی خلاق ECCS (Educational Creative Caring System) که برای اولین بار در ایران توسط گلوکال کالج پیاده‌سازی می‌شود، روشی نوین و غیرسنتی است و شامل ۳ بخش “آموزش”، “ارزیابی” و “نظارت” می‌شود. در روش ECCS دانش‌پذیر در همه مراحل یادگیری به‌صورت اختصاصی مورد حمایت مدرس و کادر آموزشی قرار می‌گیرد. در هر مرحله از فرآیند یادگیری، پیشرفت هرکدام از دانش‌پذیران به‌طور مستقل بررسی می‌شود تا آموزشی مطابق با نیاز و توانایی‌شان به آنها ارائه شود.

اساتید و گروه آموزش

تیم گلوکال کالج

دکتر محمدرضا مقدم

مدیر آموزش کالج

تیم گلوکال کالج

دکتر سهراب نیک آذر

مدیر بخش ارزیابی

تیم گلوکال کالج

دکتر هدیه هاشمی

استاد شیمی

تیم گلوکال کالج

آقای رضا شمسی پور

استاد فیزیک

تیم گلوکال کالج

دکتر زهرا ورناصری

استاد زیست

تضمین قبولی نمره ۴۰-۵۰

ما کاملا می دانیم که هدایت و آموزش تحصیلی در واقع یک سرمایه گذاری کلان است. در صورت عدم کسب نمره ۵۰-۴۰ در آزمون IMAT، ما کلیه شهریه دوره را به شما باز خواهیم گرداند.

بهترین و موفق ترین راهکارها
ما تلاش زیادی کرده ایم تا به تاکتیک های قبولی در آزمون IMAT پی ببریم، همچنین با طراحان سوالات این آزمون مکاتبات زیادی داشته ایم تا بتوانیم در کسب یک نمره درخشان به شما کمک کنیم. اساتید باتجربه ما به شما کمک خواهند کرد تا تکنیک های صحیح پاسخگویی به سوالات این آزمون را بیاموزید.
روشهای کاربردی مدیریت زمان
مدیریت زمان در آزمون IMAT کار ساده ای نیست. مخصوصا اگر فکر شما به شدت به دنبال پاسخ دادن به سوالات باشد. اما ما به شما نشان می دهیم که چطور سرعت پاسخ دهی تان را به طور متوسط تا ۳۷% افزایش دهید.
هدایت تحصیلی توسط مربیان IMAT
مربیان متخصص IMAT در گلوگال کالج، تجربه سال ها تدریس در دوره های آماده سازی آزمون های بین المللی را دارند و فارغ التحصیل معتبرترین دانشگاه های دنیا هستند. آنها روش های اثبات شده موفقیتشان را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید آزمون IMATرا با موفقیت پشت سر بگذارید.
آموزش تلفیقی
آموزش تلفیقی عبارت است از آموزش عمومی مربیان در کلاس و هم چنین آموزش شخصی، حل تمرین و رفع اشکال انفرادی برای شما، و بنا بر نیازهای آموزشی شما، که با توجه به نقاط قوت و ضعف درسی شما در آزمون های دوره ای تعیین می شود.
به روز رسانی منظم پیشرفت شما
وضعیت تحصیلی شما از طریق سیستم منحصر بفرد ECCS مورد نظارت قرار گرفته (نظارت ECCS و ارزیابی) و به وسیله گزارش های منظم و ماهانه به اطلاع شما و والدینتان می رسد.
اصلاح و بهینه سازی مداوم
پیش از برگزاری آزمون های دوره ای، جلسات ترمیم و رفع اشکال گروهی و انفرادی به منظور آماده سازی شما جهت موفقیت در آزمون برگزار می شود.بعد از آزمون هم جلسات گروهی آسیب شناسی آزمون برگزار می شود و بر مبنای عملکرد هر دانش پذیر جلسات برنامه ریزی فردی به منظور جهت دهی دقیق مطالعاتی او انجام می شود.

جای خود را برای بهمن ماه رزرو کنید

آخرین مهلت ثبت نام ورودی جدید بهمن ۱۳۹۹ می باشد

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال ۱۳۹۸ با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک ۶۸
نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید