دوره آماده‌سازی آزمون IMAT

دوره آمادگی آزمون ورودی پزشکی ایتالیا

ثبت نام کنید

مدت دوره

۲ ماه

زبان آموزشی

زبان انگلیسی

مکان آموزش

گلوکال کالج، تهران

زمان شروع

نامحدود

پخش ویدیو

معرفی دوره آماده‌سازی آزمون IMAT

گلوکال کالج برای متقاضیان شرکت در آزمون IMAT، دوره آماده‌سازی برگزار می‌کند.

این دوره‌ها کاملا به زبان انگلیسی و توسط اساتید مجرب به مدت دو ماه در محل گلوکال کالج برگزار می‌‌شود و شامل حل سوالات و نکات آزمون IMAT است. برای شرکت در این دوره دانش‌پذیر باید دانش پایه کافی در دروس مربوطه و زبان انگلیسی داشته باشد. در این دوره دروس شیمی، زیست شناسی، فیزیک، ریاضی و منطق به زبان انگلیسی تدریس می‌شود.

در دوره آماده‌سازی آزمون IMAT دانش‌پذیر ۲۵ ساعت در هفته کلاس دارد و در پایان هر هفته یک آزمون شبیه‌سازی به عمل می‌آید که علاوه بر سنجش پیشرفت دانش‌پذیر، او را برای آزمون اصلی IMAT آماده می‌کند.

متقاضیان شرکت در آزمون IMAT که قدرت علمی کافی برای شرکت در آزمون IMAT را ندارند می‌توانند در دوره MFP گلوکال کالج شرکت کنند که یک دوره جامع و بسیار موثر برای کسانی است که مایل‌اند در رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی تحصیل کنند. این دوره از تضمین گلوکال کالج برای قبولی دانش‌پذیر در این دانشگاه‌ها برخوردار است.

آزمون IMAT چیست؟

آزمون IMAT (International Medical Admissions Test) جهت پذیرش متقاضیان دارای دیپلم دبیرستان برای حضور در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی وداروسازی در دانشگاه‌های ایتالیا برگزار می‌شود. آزمون IMAT که با همکاری وزارت آموزش و پژوهش ایتالیا و مرکز آزمون پذیرش کمبریج اجرا می شود یک امتحان موضوعی به زبان انگلیسی و به مدت ۱۰۰ دقیقه است. زمان ثبت‌نام این آزمون به طور معمول در ماه‌های ژوئن و جولای هر سال میلادی و زمان برگزاری آن در اکتبر همان سال است. این آزمون در حال حاضر در مراکز متعددی در سراسر جهان برگزار می‌شود.

مخاطبین دوره

  • کسانی که مایل‌اند در آزمون IMAT برای ورود به رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌های انگلیسی زبان ایتالیا شرکت کنند.

شرایط ثبت نام

  • کپی و اصل شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت
  • پر کردن فرم‌های ثبت‌نام در محل کالج
  • شرایط سنی دوره: نامحدود
درخواست مشاوره

با تکمیل کردن فرم زیر، مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

درخواست مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید