دوره زبان Pre-sessional

دوره‌ Pre-sessional گلوکال کالج برای متقاضیان دوره‌های پری مدیکال کالج طراحی شده که سطح زبانی مناسب را برای ورود به این دوره‌ها ندارند.

پخش ویدیو

معرفی دوره Pre-sessional گلوکال کالج

دوره‌ pre-sessional گلوکال آیلتس برای متقاضیان دوره‌های MFP و IMAT طراحی شده که سطح زبانی مناسب را برای ورود به این دوره‌ها ندارند. ازآنجاکه دورهMedical Foundation Program (MFP) و IMAT گلوکال کالج به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند، متقاضیان این دوره ها باید از لحاظ دانش زبان انگلیسی در سطح مطلوب برای شرکت در این دوره ها برخوردار باشند. گلوکال کالج برای آن دسته از متقاضیانی که نیاز به گذراندن دوره پیش‌نیاز زبان انگلیسی دارند این فرصت را فراهم کرده که دوره از پیش تعریف‌شده Pre-sessional را جهت ارتقای سطح زبان انگلیسی خود بگذرانند.
گذراندن دورهPre-sessional که یک دوره 30 جلسه‌ای است به متقاضیان این دوره‌ها که سطح زبانی قابل‌قبول برای پذیرش در این دوره‌ها را ندارند این امکان را می‌دهد که دانش زبانی موردنیاز را کسب کنند.

دوره‌های Pre-sessional مناسب چه افرادی است؟

بعد از آزمون تعیین سطح که آزمون شبیه‌سازی‌شده آیلتس است، افرادی که نیاز به شرکت در دوره‌هایPre – sessional مشخص می شوند. اگر در آزمون تعیین سطح، سطح زبان انگلیسی متقاضی مناسب برای ورود به دوره‌هایPre-sessional نباشد از پذیرش آنها در این دوره‌ها معذوریم.

نوع دوره : پیش‌نیاز زبان انگلیسی

مدت زمان دوره : 30 جلسه 

شیوه برگزاری : حضوری و آنلاین

محل برگزاری : گلوکال کالج – تهران

زبان آموزش : انگلیسی

وضعیت ثبت‌نام : باز است

چه مطالبی در دورهPre-sessional گلوکال کالج ارائه می‌شود؟

در این دوره با تمرکز بر ارتقا سطح زبانی متقاضی جهت آمادگی در دوره‌ها، به تقویت مهارت‌های چهارگانه آنها می‌پردازیم. منابع آموزشی پرکاربرد و ارزشمند این دوره به زبان آموز کمک می‌کند تا در مدت زمان مشخص به دانش زبانی خود اضافه کند. گلوکال کالج با بهره‌گیری از سیستم نظارت و ارزیابی مستمر زبان‌آموز، مسیر یادگیری زبان و بهبود مهارت‌ها را هموار می کند.

این دوره که در 30 جلسه یک ساعت و نیمه تعریف شده با ارایه برنامه‌ریزی مطالعاتی برای زبان‌آموز همراه است. سیستم نظارت و ارزیابی مستمر در گلوکال آیلتس مسیر رسیدن به سطح موردنظر را برای زبان‌آموز فراهم می‌کند. نظارت بر عملکرد زبان‌آموز و ارائه بازخورد عملکرد متقاضی به‌صورت مستمر و همچنین ارزیابی متوالی که در قالب تست‌ها و آزمون‌های منظم انجام می‌شود از ویژگی‌های منحصربه‌فرد گلوکال کالج در برگزاری دوره‌هایPre-sessional است.

i4

منابع اصلی و تکمیلی دوره‌هایPre-sessional

i7

علاوه بر تدریس منابع اصلی (World English & Mindset) منابع تکمیلی مشخصی برای پیشرفت مهارت‌ها و دانش زبانی زبان‌آموزان معرفی شده است.

این کتاب‌ها و منابع معتبر از جمله منابعی است که در این دوره‌ها با برنامه‌ریزی دقیق ارایه می‌شوند. البته ازآنجاکه زبان‌آموزان خود را برای ورود به محیطی آکادمیک آماده می‌کنند، در کنار منابع ذکرشده، سایت‌ها و مجلاتی نیز به آنها معرفی می‌شود که بتوانند با مطالعه آنها با برخی عبارات و اصطلاحات آکادمیک آشنا شوند.

Essential Grammar in use
English Vocabulary in use
Active Reading
Longman Academic Writing Series
Tactics for Listening

درخواست مشاوره تخصصی

اهداف مهم دوره

ارتقا سطح زبان زبان‌آموز برای ورود به دوره‌های گلوکال کالج

پیشرفت مهارت گفتاری برای تعاملات روزمره در محیط آکادمیک

بهبود مهارت نوشتاری در قالب مقاله‌نویسی آکادمیک

یادگیری لغات و عبارات لازم برای ارتباط کلامی و نوشتاری موثر

آمادگی برای خواندن متون علمی و آکادمیک

آشنایی با ساختارهای اساسی در زبان انگلیسی

اساتید دوره

maryam 4

مریم حیدرزاده

استاد و مدرس آیلتس

khosravi

بهرنگ خسروی

استاد و مدرس آیلتس

en1

زهرا اسدبیگی

استاد و مدرس آیلتس

به کمک نیاز دارید؟ تماس با ما