ورکشاپ آموزشی CV و Cover Letter ویژه پزشکان

اولین ورکشاپ اختصاصی برای پزشکان و دانشجویان پزشکی

پخش ویدیو

معرفی ورکشاپ

نوشتن CV و Cover Letter برای همه افراد حرفه‌ای ضروری است و این نیاز درباره اشخاصی که قصد مهاجرت، به‌ویژه مهاجرت تحصیلی یا کاری دارند، مهم‌تر می‌شود. اصول نوشتن این متون براساس زمینه تحصیلی و کاری هر گروه از افراد ممکن است متفاوت باشد.

نوشتن CV و Cover Letter برای همه افراد حرفه‌ای ضروری است و این نیاز درباره اشخاصی که قصد مهاجرت، به‌ویژه مهاجرت تحصیلی یا کاری دارند، مهم‌تر می‌شود. اصول نوشتن این متون براساس زمینه تحصیلی و کاری هر گروه از افراد ممکن است متفاوت باشد. این وورکشاپ برای آموزش نوشتن CV و Cover Letter به‌طور اختصاصی برای پزشکان طراحی شده‌است. در پایان این دوره شرکت‌کنندگان علاوه بر آشنایی با اصول نوشتن این متون، با کمک مدرسین یک CV و Cover Letter حرفه‌ای خواهند داشت و همچنین مدرک این دوره را از گلوکال کالج دریافت خواهند کرد.

سرفصل‌های ورکشاپ

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد مطرح می‌شود تفاوت رزومه و CV و اصول نگارش هر کدام است. در این کارگاه با تفاوت‌های این دو و چگونگی نگارش هر کدام آشنا خواهید شد.

Cover letter نامه‌ای اختصاصی است که برای درخواست هر موقعیت تحصیلی یا شغلی باید به‌طور جداگانه و اختصاصی نوشته شود. یکی از اشتباهات رایج افراد این است که از یک cover letter برای درخواست مشاغل متعدد استفاده می‌کنند. در این کارگاه با چگونگی نگارش cover letter اختصاصی برای هر موقعیت شغلی و تحصیلی آشنا می‌شوید.

اصول نوشتن این متون مانند هر مهارت دیگری به‌طور مرتب دستخوش تحول می‌شود. در این کارگاه با اصول جدید نگارش CV و cover letter آشنا می‌شوید تا به‌روز بودن خود را به نمایش بگذارید.

یکی از راه‌های یادگیری هر مهارتی، بررسی نمونه‌های موفق آن است. با بررسی نمونه‌های موفق CV و cover letter می‌توانید هنگام نوشتن این متون برای خودتان از آنها الهام بگیرید.

مدرسان ورکشاپ آماده بررسی CV و cover letter و پاسخ دادن به سوالات شما هستند.

نوع و نحوه ثبت‌نام :

حضوری و غیرحضوری  

ساعت آموزشی 

8 ساعت

تعداد جلسات

2جلسه

ظرفیت هر کلاس:

5-7 نفر

زمان برگزاری

پنجشنبه‌ها ساعت 9:00 تا 13:00

جمعه‌ها ساعت 14:00 تا 18:00

وضعیت ثبت‌نام‌

باز است

مدرک دوره

مدرک رسمی کالج

ساختار جلسات ورکشاپ

جلسه اول:

جلسه اول ورکشاپ 4 ساعت است و به آموزش نوشتن CV اختصاص دارد. در این جلسه شما با اصول CV نویسی آشنا می‌شوید و در پایان جلسه یک CV کامل و موردتایید مدرس و مشاور ورکشاپ خواهید داشت.

جلسه دوم:

جلسه دوم ورکشاپ 4 ساعت طول می‌کشد و به آموزش نگارش Cover Letter اختصاص دارد. در این جلسه شما با مبانی نگارش Cover Letter آشنا می‌شوید.

اساتید ورکشاپ

دکتر محمد نوروزی

دکتر محمد نوروزی

مدرس اصلی ورکشاپ

پژوهشگر حوزه داروشناسی، دکترای مهندسی بیومدیکال از دانشگاه Manitoba کانادا، پست دکترای داروشناسی از دانشگاه Montreal کانادا

maryam 4

مریم حیدرزاده

مشاور ورکشاپ

مدرس زبان انگلیسی، لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران، فوق لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه علوم و تحقیقات

اهداف مهم ورکشاپ

i6

گلوکال کالج

گلوکال کالج اولین کالج پزشکی ایران است که دوره‌های pre-medical را برای قبولی در آزمون‌های ورودی رشته‌های علوم پزشکی در اروپا و ورود به دانشگاه‌های اروپایی برگزار می‌کند. دوره‌های پیش‌نیاز پزشکی گلوکال کالج شامل MFP، IMAT، Tolc-F و A-Level می‌شود.

دپارتمان زبان انگلیسی گلوکال کالج

دپارتمان زبان انگلیسی گلوکال کالج دوره‌های IELTS و Pre-IELTS را برگزار می‌کند. این دوره‌ها با سیستم آموزشی اختصاصی گلوکال کالج، رسیدن زبان‌آموزان به هدف موردنظرشان را تضمین می‌کند.

i5
i2

دپارتمان بین‌الملل گلوکال کالج

بخش بین‌الملل گلوکال کالج با ارائه مشاوره و کمک به انجام مراحل اداری مهاجرت، شما را در مهاجرت تحصیلی و شغلی در رشته‌های علوم پزشکی تضمین می‌کند.

خدمات بخش بین‌الملل

  • مشاوره ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در اروپا وکانادا
  • مشاوره گذراندن دوره‌های زبان در کالج‌های اروپایی
  • مشاوره دریافت بورسیه تحصیلی از ایتالیا در مقاطع مختلف
  • مشاوره صفر تا صد آزمون‌های ورودی بین‌المللی مثل IMAT و Tolc-F
  • ارائه خدمات بعد از ورود به کشور مقصد شامل ترنسفر فرودگاهی، انجام امور اداری مربوط به اقامت، بیمه، افتتاح حساب بانکی و اجاره خوابگاه یا خانه در کلیه شهرهای اروپا و کانادا
i4
سوالات متداول

این وورکشاپ یک برنامه آموزشی 8 ساعته است که اصول تئوری و عملی نگارش CV و cover letter را می‌آموزد.

مخاطبین دوره پزشکان و دانشجویان پزشکی هستند.

وورکشاپ نگارش CV و cover letter توسط گلوکال کالج برگزار می‌شود.

در شرایط فعلی و برای حفظ سلامت افراد، کلاس‌ها نیمه گروهی و به صورت 4 نفره و همچنین به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

درخواست مشاوره و ثبت‌نام