آزمون TOLC-E چیست؟

آزمون TOLC مخفف Test OnLine CISIA است. آزمون TOLC آزمونی برای ارزیابی دانش قبلی متقاضی ورود به رشته‌های تحصیلی مختلف در دانشگاه‌های کشور ایتالیا است. آزمون TOLC برای هر متقاضی متفاوت است و از سوالات انتخاب شده از پایگاه داده CISIA TOLC تشکیل شده است. به طور کلی 10 نوع TOLC وجود دارد.

23541

آزمون TOLC-E چیست؟

آزمون TOLC-E برای اخذ پذیرش در رشته‌های اقتصاد و سایر رشته های آمار و علوم اجتماعی کشور ایتالیاست. ساختار TOLC-E شامل 36 سوال است که در 3 بخش تقسیم شده است. این بخش ها عبارتند از: ریاضیات، منطق، درک مطلب

123587

سه بخش اصلی آزمون TOLC-E:

از 36 سؤال آزمون 13 سؤال مربوط به ریاضی می‌شود. درس ریاضی برای درک و تحلیل بهتر برخی موضوعات و گراف‌ها در پزشکی در آزمون TOLC-E گنجانده شده است .

از 36 سؤال آزمون 13 سؤال مربوط به منطق می‌شود. سؤالات استدلال و منطق برای ارزیابی مهارت دانش‌پذیران در تفکر، استدلال و مهارت‌های تحلیلی طراحی شده‌اند.

از 36 سؤال آزمون 10سؤال مربوط به درک مطلب می‌شود

نوع دوره : Pre  Medical

شروع دوره : ترم پاییز / ترم زمستان

مدت زمان دوره : 3 ماه

شیوه برگزاری : حضوری 

محل برگزاری : گلوکال کالج – تهران

زبان آموزش : انگلیسی

وضعیت ثبت‌نام : باز است

پیش نیاز ورود به دوره:

  • دیپلم 12 ساله
  • نمره آیلتس 5 یا معادل آن
  • شرط معدل 18 به بالا

ساختار دوره TOLC-E گلوکال کالج

دوره ‎ TOLC- E گلوکال کالج برای تحصیل رشته های فنی و مهندسی در ایتالیا، مناسب افرادی چون دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان، دارندگان مدرک دیپلم تجربی و ریاضی و همچنین دانشجویان و فارغ‎‌التحصیلان دانشگاهی علاقه‌مند به تحصیل در این رشته در ایتالیا است.

درخواست مشاوره تخصصی

چرا دوره TOLC-E گلوکال کالج؟

گلوکال کالج دوره آماده‌سازی آزمون TOLC- E را برای علاقه‌مندان به تحصیل اقتصاد و سایر رشته های آمار و علوم اجتماعی در ایتالیا، برگزار می‌کند. این دوره 3 ماه طول می‌کشد و دانش‌پذیر را برای شرکت در آزمون آماده خواهد کرد. گلوکال کالج برای موفقیت دانش‌پذیران خود در آزمون، برنامه‌ای منحصربه‌فرد ارائه می‌دهد. از این رو، پس از ثبت‌نام شما در گلوکال کالج، تیم ما برنامه‌های مطالعاتی مخصوص نیازهای شما را طراحی و متناسب با نیازهای‌تان، شما را برای رسیدن به هدف هدایت می‌کند. هدف، راهیابی به دانشگاه‌های ایتالیا برای تحصیل اقتصاد و سایر رشته های آمار و علوم اجتماعی است که در ایتالیا3 ساله و معادل مدرک کارشناسی در ایران است.

آزمون IMAT

سیستم آموزشی گلوکال کالج

سیستم آموزشی گلوکال کالج Educational Creative Caring system (ECCS) نام دارد که شامل سه بخش آموزش، نظارت و ارزیابی است و در همه مراحل آموزش در کنار دانش‌پذیر حضور دارد. در بخش آموزش مباحث پایه آزمون TOLC-E به زبان ساده و آسان تدریس می‌شوند. در بخش نظارت، اساتید پیشرفت دانشجو را به‌طور دقیق مانیتور می‌کنند و در بخش ارزیابی، بانک سؤالاتی با بیش از 3000 تست کاملا استاندارد و مرتبط با آزمون در اختیار دانش‌پذیران قرار می‌گیرد تا با نمونه سؤالات و همچنین مهارت تست‌زنی آشنا شوند.

i1
فارغ‌التحصیلان گلوکال کالج
روند ثبت نام در گلوکال کالج

پزشکی از سخت‌ترین و رقابتی‌ترین برنامه‌های تحصیلات دانشگاهی است. مشاوران ما سوابق تحصیلی شما را ارزیابی می‌کنند تا از واجد شرایط بودن شما برای شرکت در دوره اطمینان حاصل کنند. بعد از بررسی سوابق تحصیلی، مشاوران گلوکال کالج، دوره مناسب را با توجه به درخواست و شرایط داوطلب انتخاب کرده و به شما پیشنهاد می‌دهند.

به کمک نیاز دارید؟ تماس با ما