دوره آیلتس تضمینی گلوکال کالج!

برگزاری دوره های تخصصی آمادگی آیلتس با تیم تخصصی به منظور توانمند‌سازی و منطبق با نیازهای فردی و طراحی دوره منحصر به فرد

پخش ویدیو

معرفی دوره‌های آیلتس

دوره آیلتس گلوکال کالج دوره آماده سازی برای آزمون آکادمیک آیلتس می‌باشد. ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد این دوره و برنامه‌ریزی‌های بسیار دقیق در آن، این امکان را برای داوطلبین فراهم کرده است تا بتوانند خود را برای کسب نمره بالاتر در آزمون آیلتس آماده کنند. محوریت اصلی دوره آیلتس گلوکال کالج، یادگیری است که این مهم با پشتیبانی مستمر و دقیق زبان آموز توسط گلوکال کالج انجام می‌شود تا یادگیری را برای او هدفمند و لذت بخش کند. در طول دوره نیز، گلوکال کالج زبان آموز را برای رسیدن به کسب نمره بالاتر یاری می‌دهد.

ما در گلوکال کالج با بهره‌گیری از سیستم منحصر به فرد ECCS (سیستم آموزشی حمایت‌گر خلاق) به خود می‌بالیم که مسیر را برای داوطلبان آیلتس هموارتر کرده‌ایم. رویکرد اصلی ما در گلوکال کالج ارتقا سطح زبان عمومی متقاضیان جهت تقویت مهارت‌های چهار گانه Speaking / Reading / Writing و Listening می‌باشد.

از مهارت Speaking همیشه به عنوان مهم‌ترین مهارت زبانی یاد می‌شود و بیشتر زبان آموزان از روند کند پیشرفت این مهارت خود گله دارند. پیشرفت مهارت Speaking یا صحبت کردن ارتباط مستقیم با دامنه واژگان و ساختارهای زبان دارد. به همین نسبت توانایی ایده پردازی نیز از دیگر موارد مهم در تقویت این مهارت است. در گلوکال کالج زبان آموزان با مطالعه منابع مختلف و همچنین آشنایی با موضوعات مورد سوال در بخش Speaking و تمرین‌های تعیین شده، پیشرفت خود در صحبت کردن و مکالمه به زبان انگلیسی را کاملا حس می‌کنند.

مهارت Writing از دشواری خاصی برخوردار است و به عنوان پرچالش‌ترین مهارت در آزمون آیلتس شناخته می‌شود. به کرار ثابت شده که آموزش Writing یا نوشتن به زبان انگلیسی از طریق کتاب‌های Writing Longman بسیار بر زبان آموزان مؤثر بوده است و زبان آموزان از طریق این کتاب‌ها علاوه بر آشنایی با ساختارهای گرامری زبان انگلیسی با ایده پردازی که مشکل اساسی زبان آموزان هست، به خوبی آشنا شدند.

شرط اول برای تقویت مهارت Reading یا خواندن زبان انگلیسی، علاقه‌مند بودن به خواندن متون و توانایی در درک مطلب است. حجم تمرین زبان آموزان تضمین موفقیت آنها در جواب دادن به سوالات Reading در آزمون آیلتس است. ما برای تقویت مهارت Reading زبان آموزان خود در گلوکال کالج، برنامه ریزی دقیقی داریم؛ برنامه‌ای روزانه که آنها را ملزم به خواندن متن در مورد موضوعات مختلف می‌کند.

تقویت مهارت Listening یا گوش دادن هم مانند مهارت Reading نیازمند تمرین مستمر و داشتن برنامه هدفمند است. البته با وجود منابع مختلف در حوزه آیلتس، انتخاب منابع عالی و کاربردی در جهت هدفمند کردن تمرین‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. گلوکال کالج این انتخاب‌ها را به بهترین وجه برای دوره آیلتس انجام داده و برای تقویت این مهارت در زبان آموزان، آنها را در استمرار دادن به مطالعه خود در زمان آماده سازی برای آزمون، یاری می‌دهد.

نوع دوره : آمادگی آزمون آیلتس آکادمیک

محل برگزاری : گلوکال کالج – تهران

شیوه برگزاری : آنلاین و حضوری 

شروع دوره : متغیر 

وضعیت ثبت‌نام : باز است

نوع کلاس‌ها:

  • نیمه گروهی
  • خصوصی و نیمه خصوصی

دوره‌های آمادگی آیلتس گلوکال کالج

دوره IELTS

دوره آیلتس گلوکال کالج یک دوره مدون و برنامه ریزی شده‌ای است که در 8 ترم ارائه می‌شود. طول مدت هر ترم یک ماه و نیم است و در قالب 90 جلسه صورت می‌پذیرد. این دوره‌ها با توجه به تعیین سطح متقاضی بررسی و برنامه‌ریزی می‌شود.

این سطح خود به دو بخش تقسیم می‌شود که A2S1/ A2S2 می‌باشند. هر کدام از این بخش‌ها شامل 15 جلسه 90 دقیقه‌ای می‌باشد.

شرط ورود به این سطح کسب نمره 3 در آزمون تعیین سطح گلوکال کالج است و نمره خروجی این سطح نمره 4 است. کتابی که تدریس می‌شود کتاب Mindset / foundation به همراه کتاب‌های تکمیلی این دوره می‌باشد. در این مرحله که در حقیقت مرحله بسیار ابتدایی در دوره آیلتس است، زبان آموز با مفاهیم ابتدایی آیلتس آشنا خواهد شد.

این سطح خود به دو بخش تقسیم می‌شود که B1S1/B1S2 می‌باشند. این دو بخش هر کدام در 18 جلسه 90 دقیقه‌ای برگزار می‌شود.

شرط ورود به این سطح کسب نمره 4 در آزمون تعیین سطح یا آزمون فاینال دوره قبل می‌باشد. نمره خروجی این دوره نیز نمره 5 است. کتاب در نظر گرفته شده در این سطح کتاب Mindset 1 می‌باشد. در این سطح، داوطلبان با انواع تکنیک‌ها و استراتژی‌های پاسخ‌دهی سؤالات 4 بخش آزمون آیلتس آشنا می‌شوند و متناسب با آن تمرین‌هایی در قالب فعالیت‌های کلاسی و کار در منزل به صورت انفرادی و گروهی انجام می‌دهند.

این سطح هم مانند سطوح پیشین دارای دو بخش B2S1/B2S2 می‌باشد. هر بخش شامل 18 جلسه 90 دقیقه‌ای می‌شود.

نمره ورودی این سطح نمره 5 و نمره خروجی 6 می‌باشد. کتاب Mindset 2 کتاب اصلی تدریس شده در این دوره است. در این سطح، داوطلبان با بررسی و به کارگیری ساختارهای پیچیده دستوری و استفاده از لغات و اصطلاحات با کاربرد رسمی‌تر و کمتر متداول در محاوره، قادر خواهند بود که محتوای گفتاری و متنی قابل توجهی در رابطه با موضوعات رایج در سؤالات آزمون آیلتس ارائه دهند.

دوره C1 که شامل C1S1/ C1S2 می‌شود، آخرین دوره تعریف شده در دوره آیلتس گلوکال کالج است. نمره ورودی این دوره 6 و نمره خروجی آن 7 است. زبان آموزان در پایان این دوره به این سطح از آمادگی می‌رسند که با تسلط قابل ملاحظه بر ساختارهای زبانی پیشرفته و بررسی نمونه سؤالات آزمون‌های اخیر آیلتس، تمرین‌های کلاسی مدون و منسجم و دریافت بازخوردهای تحلیلی مستمر، توانمندی لازم برای کسب نمره 7 آزمون را به دست آورند. کتاب اصلی این دوره نیز کتاب Mindset 3 می‌باشد.

دوره PRE-IELTS

این دوره مناسب افرادی است که با توجه به عملکرد آنها در آزمون تعیین سطح، سطح زبانی مناسبی برای ورود به دوره‌های آیلتس ندارند و نیازمند گذراندن دوره پیش نیاز آیلتس در گلوکال کالج یا همان Pre-IELTS هستند. طول مدت این دوره پیش نیاز 60 جلسه 90 دقیقه‌ای است که در قالب 2 ترم ارائه می‌گردد. این دوره شامل دوره‌های A1 و Intro می‌شود.

این دوره برای زبان آموزانی طراحی شده است که دانش زبانی آنها در سطح بسیار پایه و مبتدی است و حتی جمله سازی برای آنها دشوار است. کتابی که در این دوره تدریس می‌شود، کتاب Intro World English می‌باشد که در 30 جلسه 90 دقیقه‌ای تدریس می‌شود.

دوره A1 گلوکال کالج مناسب افرادی است که از دارای سطح پایه و مقدماتی زبان انگلیسی هستند و برای ورود به دوره جامع آیلتس نیاز به فراگیری مطالب بیشتری در بحث گرامر و واژگان دارند. افراد با سطح دانش مقدماتی، با گذراندن این دوره با مفاهیم مقدماتی به ویژه در بخش گرامر و واژگان برای ورود به دوره آیلتس آشنا می‌شوند.
کتابی که در این دوره تدریس می‌شود، کتاب World English 1 می‌باشد که در 30 جلسه 90 دقیقه‌ای تدریس می‌شود.

i6

چرا دوره آیلتس گلوکال کالج

  • دسترسی به منابع استاندارد آنلاین و آفلاین
  • مصاحبه و تمرین های فردی Face to Face
  • نظارت و ارزیابی مستمر و جلسات آسیب شناسی
  • برنامه های اختصاصی درسی به همراه پلنر
  • نظارت و ارزیابی مستمر بر اساس سیستم آموزشی

آزمون های شبیه سازی Mock Exam

یکی از نقاط قوت گلوکال کالج برگزاری آزمون‌های متعدد MOCK در طول برگزاری دوره آیلتس می‌باشد. در تمام دوره‌ها، دپارتمان ارزیابی در گلوکال کالج به صورت کاملا فعال و مستمر عمل می‌کند. برگزاری این آزمون‌های شبیه سازی شده به زبان آموزان این فرصت را می‌دهد که بتوانند خود را در موقعیتی کاملا شبیه آزمون اصلی آیلتس قرار دهند. از آنجایی که آزمون آیلتس آزمونی است که در بازه زمانی 3 ساعته برگزار می‌شود، برای موفقیت در این آزمون زبان آموز و متقاضی نیازمند تمرین‌هایی است که او را برای حفظ تمرکز بیشتر در آزمون آماده کند.

i5
i2

جلسات رفع اشکال و پشتیبانی

دپارتمان نظارت در سیستم آموزشی ما در گلوکال کالج (ECCS: Education Caring Creative System) یکی از ارکان اصلی مجموعه به شمار می‌آید. نظارت مستمر و پیشبرد فرآیندهای آموزشی براساس آسیب شناسی و بهبود فرآیندها، از جمله وظایف مهم بخش نظارت می‌باشد. اساتید نظارت ما با برگزاری جلسات رفع اشکال اختصاصی فضای کاملا تعاملی را برای زبان آموزان فراهم می‌کنند. آنها در حقیقت ناظر اصلی بر روند یادگیری زبان آموزان هستند و با توجه به نقاط ضعف و قوت زبان آموزان و با ارائه توصیه‌های منحصر به فرد و کاملا اختصاصی، فرصتی مناسب را برای رفع چالش‌ها در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهند.

فضای آرام و آکادمیک

گلوکال کالج فضایی آکادمیک و در عین حال تعاملی برای زبان آموزان فراهم کرده است. محیط فیزیکی کالج محیطی عالی و مطلوب برای زبان آموزان است که خود به بهبود روند یادگیری آنها کمک می‌کند. کلاس‌ها یا به صورت گروهی چهار نفره و یا به صورت کلاس‌های خصوصی برگزار می‌شود و این موضوع به ویژه برای شرایط کرونا که سلامت افراد در اولویت قرار دارد، بسیار مهم است. از طرفی تهویه مناسب کلاس‌ها نیز به سلامت محیط آموزش در کالج کمک می‌کند.
زبان آموزان برای تعامل بهتر با یکدیگر و یا برای تبادل اطلاعات زبانی خود می‌توانند از فضای روف گاردن با جاذبه خاص در مجموعه استفاده کنند.

i4

منابع اصلی و تکمیلی دوره‌های آیلتس

یکی از عواملی که باعث سردرگمی داوطلبین آزمون آیلتس می‌شود و اکثر اوقات هم آنها را از رسیدن به نمره مطلوب باز می‌دارد، وجود منابع متعدد و کثرت تنوع این منابع در بازار و سایت‌های آیلتس می‌باشد. انتخاب درست منابع همراه با نیاز سنجی برای زبان آموزان در سطوح مختلف، به عنوان یک ویژگی رقابتی در دوره‌های آیلتس گلوکال کالج به شمار می‌آید.

کتاب‌های اصلی در دوره آیلتس گلوکال کالج (Mindset) می‌باشد که در سطوح مختلف تدریس می‌شود. تمرکز اصلی این کتاب‌ها تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان آموز است و در این راستا آنها را در یادگیری به چالش می‌کشاند. کتاب‌های Mindset در حقیقت زبان آموز را با تکنیک‌ها و استراتژی‌های مورد نیاز برای پاسخگویی به سؤالات آزمون آیلتس آشنا می‌کند. از آنجایی که برای به کارگیری این تکنیک‌ها نیاز به ممارست بیشتر از سمت زبان آموزان است؛ به همین خاطر، ما کتاب‌های IELTS Cambridge را نیز در سطوح مختلف برای تست زنی در لیست کتاب‌های اصلی خود قرار دادیم، که با توجه به نکات آموزش داده شده در کلاس تست‌هایی از این سری کتاب‌ها برای کار در منزل مشخص می‌شوند.

داوطلبان آزمون آیلتس همچنان باید در صدد ارتقا سطح زبان عمومی خود باشند که این مهم جز با مطالعه منابع مرتبط میسر نخواهد شد. ما در گلوکال کالج با برنامه ریزی دقیق، منابع مورد نیاز برای ارتقا سطح واژگان، گرامر و کالوکیشن‌ها را به زبان آموزان معرفی می‌کنیم. همچنین با ارائه برنامه زمانی منظم برای هر جلسه از کلاس‌ها و همچنین با نظارت مستمر بخش نظارت بر روند یادگیری، مطالعه این منابع تکمیلی را برای زبان آموزان آسان می‌کنیم.

i7

اهداف مهم دوره

ارتقا سطح دانش زبانی زبان آموزان

بهبود مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی

آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس

آشنایی با زبان انگلیسی آکادمیک

تحصیل و مهاجرت در کشورهای انگلیسی زبان

آمادگی برای تدریس زبان انگلیسی

آزمون تعین سطح گلوکال کالج

شرکت در آزمون تعیین سطح یک روش اصولی و هدفمند برای شروع یک دوره آموزشی می باشد . مهمترین ویژگی آزمون تعیین سطح استاندارد بودن آن است که به صورت شفاف سطح دانش زبانی افرادرا مورد بررسی قرار می دهد و خروجی آن اطلاعات درستی به شما دهد. گلوکال کالج به صورت کاملا رایگان این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که بتوانند به صورت رایگان در تعیین سطح آیلتس شرکت کنند.

تعین سطح حضوری

فرد متقاضی با حضور در کالج و شرکت کردن در آزمون تعیین سطح Mock، در کلاس مناسب با سطح زبانی خود ثبت نام می‌شود. مدت زمان شرکت در آزمون تعیین سطح با احتساب وقت آماده سازی کارنامه آزمون 3 ساعت است. افرادی که نمره آزمون تعیین سطح آنها زیر نمره 3 باشد در دوره‌های Pre-IELTS ثبت‌نام می‌شوند.

تعین سطح آنلاین

تعیین سطح آنلاین در پلتفرم آنلاین کالج انجام می‌شود و شامل 3 بخش تست‌های چهارگزینه‌ای برای سنجش واژگان و گرامر، Speaking و Writing می‌شود. مدت زمان آزمون آنلاین 90 دقیقه می‌باشد. در صورت تشخیص فرد ارزیاب و در صورت حضور زبان آموزان در کالج، تست Listening و Reading این افراد در فرصتی دیگر برگزار می‌شود.

اساتید دوره

maryam 4

مریم حیدرزاده

استاد و مدرس آیلتس

khosravi

بهرنگ خسروی

استاد و مدرس آیلتس

en1

زهرا اسدبیگی

استاد و مدرس آیلتس

سوالات متداول

خیر برای شرکت در آزمون اصلی باید به مراکز برگزاری آزمون مراجعه کنید.

ما در گلوکال کالج دوره‌ها را با رویکرد تضمینی و عملی تا نمره 6.5 آیلتس پیش می‌بریم.

خیر؛ هزینه پرداختی اولیه شما شامل جلسات خصوصی نظارتی نیز می‌شود.

بله؛ این کلاس‌ها با تشخیص کارشناسان نظارت و ارزیاب برگزار می‌شود.

بله. با تشخیص بخش ارزیابی این امکان وجود دارد.

در شرایط فعلی و برای حفظ سلامت افراد، کلاس‌ها نیمه گروهی و به صورت 4 نفره و همچنین به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

به کمک نیاز دارید؟ تماس با ما