تضمین قبولی پزشکی در اروپا

برگزاری دوره های پیش نیاز ورود به دانشگاه های پزشکی اروپا

png 2 optimized

چرا تحصیل پزشکی در اروپا؟

دانشجویان بسیاری از سراسر جهان ، اروپا را برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی انتخاب می کنند و خود را برای قبولی در دانشگاه های این کشور ها آماده می کنند. تحصیل پزشکی در اروپا برای کسانی که به دنبال گرفتن  مدرک پزشکی هستند انتخاب بهتری است ، چرا که هم از نظر هزینه و هم از نظر سختی در قبول شدن در دانشگاه ها ، در اروپا وضعیت بهتر از آمریکا است.

دوره های پیش نیاز  پزشکی در گلوکال کالج برای بسیاری از جمله دانش آموزان سال آخر دبیرستان ، دارندگان مدرک دیپلم تجربی و ریاضی و همچنین دانشجویان فارغ التحصیلان دانشگاهی که قصد دارند تا تحصیل خود را در اروپا ادامه دهند ، مناسب است.

مدرک پزشکی در کشورهای این حوزه و در تمام کشورها اعتبار دارد و شما حتی با مدرک خود از دانشگاه‌های اروپایی، می‌توانید در آمریکا و کانادا نیز مشغول به کار شوید. به این ترتیب می‌توانید خود را به عنوان پزشکی بین المللی در نظر بگیرید؛ می‌توانید در کشورهای بسیاری کار کنید، همکارانی از سراسر جهان داشته باشید، در بزرگ‌ترین مراکز درمانی در اروپا و آمریکا مشغول به کار شوید و درآمد خوبی از مدرک پزشکی خود به دست آورید.

شرایط عمومی برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی اروپا به عواملی مانند سن و همچنین سطح دانش دانشجویان بستگی دارد. متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه‌های پزشکی اروپا باید حداقل 16 سال سن و حداکثر 30 سال داشته باشند. همچنین گذراندن  یک سال کالج پزشکی یا دوره‌های Pre-medical و معدل بالا یا نمرات قابل قبول در درس‌های شیمی، زیست، ریاضی و فیزیک و تسلط به زبان انگلیسی و نمره قابل قبول در آزمون TOEFL و IELTSنیز، از معیارهای اصلی ورود و تحصیل در این دانشگاه‌ها است.

پایان تحصیل در دانشگاه‌های پزشکی اروپا به منزله ورود شما به بازار کار است و به واسطه کار، کارت اقامت دائم کشور مقصد برای شما صادر می‌شود. از آنجایی که این مدرک در تمام کشورهای اتحادیه اروپا دارای اعتبار است، شما هیچ محدودیتی برای کار و اقامت در کشورهای مختلف اروپایی نخواهید داشت.

کیفیت بالای زندگی در کشورهای اروپایی، امنیت اجتماعی و اقتصادی و همچنین درآمد بالای پزشکی در این کشورها، آنها را به بهترین مکان برای کار تبدیل کرده است. به عنوان مثال یک پزشک عمومی در انگلستان به طور متوسط در سال بین 85 تا 95 هزار دلار درآمد خواهد داشت. این مبلغ برای ایتالیا به 122 هزار دلار در سال نیز می‌رسد. بنابراین آینده شغلی پزشکان و درآمد آنها در کشورهای اروپایی در سطح بسیار قابل قبولی قرار دارد.

تحصیل پزشکی در انگلستان

انگلستان دو تا از سه دانشکده پزشکی برتر جهان را در خود جای داده است و به همین دلیل، مقصد نهایی بسیاری از محصلان و دانشجویان برای گرفتن مدرک پزشکی از سراسر جهان به شمار می‌آید. در انگلستان شما به پیشرفته‌ترین محیط‌های یادگیری برای رشته پزشکی در جهان دسترسی دارید و این رشته را زیر نظر بهترین استادان و پزشکان دنیا فرا خواهید گرفت. بنابراین، اگر به پزشکی علاقه دارید و دوست دارید تا مدرک این رشته را از بهترین دانشگاه‌های دنیا بگیرید، انگلستان انتخاب اول شما خواهد بود.

شرایط ورود به دانشگاه‌های پزشکی انگلستان متفاوت است، بنابراین برای اینکه بدانید دانشگاه‌ها چه شرایطی را مد نظر دارند، باید سراغ وب‌سایت‌های آنها بروید. اما به عنوان قاعده کلی باید عنوان کنیم که تمام دانشگاه‌ها شرط نمره بالا یا A در دروس شیمی و زیست شناسی را دارند. همچنین نیاز به تسلط به زبان انگلیسی برای این دانشگاه‌ها ضرورت به شمار می‌آید و نمره قبولی IELTS که 7 است، از واجبات این دانشگاه‌ها است. همچنین قبولی در آزمون‌های UCAT و BMAT نیز برای پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های پزشکی انگلستان مورد نیاز است. فقط باید این را به خاطر بسپارید که اکثر دانشگاه‌های انگلستان محدودیتی در تعداد و پذیرش دانشجویان بین المللی دارند، بنابراین رقابت برای به دست آوردن تمام شرایط قبولی بالا است.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه‌های انگلستان در 4 مرحله خلاصه می‌شود. در مرحله اول شما باید دانشگاه مورد نظر خود برای تحصیل پزشکی را انتخاب کنید. سپس برای حضور و پذیرش آن دانشگاه به صورت آنلاین درخواست ارسال و فرم پر کنید. این فرم شامل اطلاعات شخصی، توضیحات و بیانیه شخصی از تجربیات و انگیزه شما را برای تحصیل در رشته پزشکی و همچنین توصیه نامه می‌شود. مرحله بعد ارسال درخواست است. در نهایت نیز در صورت قبولی کارهای مربوط به ویزا را انجام می‌دهید.

برای اینکه بتوانید مسیر تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان را به آسانی طی کنید و در جلسه‌های دانشگاه‌های برتر جهان در انگلستان حضور پیدا کنید، می‌توانید روی گلوکال کالج حساب کنید. گلوکال کالج معتبرترین کالج پزشکی برگزار کننده دوره‌های پیش نیاز پزشکی برای ورود به دانشگاه‌های اروپا در ایران به شمار می‌آید که می‌توانید با ثبت نام در دوره‌های گلوکال کالج، در مورد قبول شدن در دانشگاه‌های برتر انگلستان اطمینان داشته باشید. کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی، اساتید حرفه‌ای و باتجربه و سیستم آموزشی حمایت‌گر به محصلان تضمین تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان را می‌دهند. همچنین باید عنوان کرد که گلوکال کالج فرایندهای مربوط به اپلای و ویزا را برای محصلان انجام می‌دهد.

untitled 1 01 optimized
untitled 1 02 optimized

تحصیل دندان پزشکی در مجارستان

اروپای شرقی به داشتن دانشگاه‌های پزشکی عالی در کشورهایی مانند بلغارستان، رومانی و مجارستان بسیار مشهور است. در میان تمام این کشورها، مجارستان دارای معتبرترین دانشگاه‌ها و مزایای بسیار برای تحصیل در رشته‌های پزشکی خصوصا دندانپزشکی است. مجارستان در میان کشورهای اروپایی به دلیل شهریه مقرون به صرفه‌ای که دانشگاه‌های آن دارند و همچنین بورسیه‌های مختلفی که به محصلان و دانشجویان خارجی ارائه می‌دهد، به عنوان مقصد ایده‌آل برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی به شمار می‌آید. همچنین هزینه‌های کلی زندگی و تحصیل در این کشور نسبت به دیگر کشورهای اروپایی پایین‌تر است و به همین خاطر برای دانشجویان بین المللی گزینه جالبی خواهد بود. مدرک دندانپزشکی دانشگاه‌های مجارستان نیز مدرک بسیار معتبری است و حتی از برخی از بزرگترین کشورهای اروپایی اعتبار بیشتری دارد.

گذراندن یک سال کالج پزشکی و همانند تمام دانشگاه‌های اروپایی الزامات در این کشور برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی نیز به همان صورت خواهد بود. علاوه بر آنها محصلان و دانشجویان ملزم به گذراندن یک آزمون ورودی هستند که شامل یک آزمون کتبی است. همچنین یک آزمون شفاهی نیز دارند که تقریبا شبیه به مصاحبه است که باید در این مصاحبه تسلط بر زبان انگلیسی خود را نیز نشان دهند. نمره بالا در دروس مورد نیاز پزشکی مانند شیمی، فیزیک، ریاضی و زیست و همچنین نمره مورد نیاز در IELTS نیز از واجبات این دانشگاه‌ها است.

قدم اول برای پذیرش در دانشگاه‌های پزشکی مجارستان، گذراندن دوره پیش نیاز است. سپس در مرحله بعد، قبول شدن در آزمون‌های ورودی باید از سمت متقاضی پزشکی در مجارستان صورت بپذیرد. هر دانشگاه آزمون‌های ورودی خود را دارد و بسته به دانشگاهی که قصد دارید تا در آن تحصیل کنید، باید در آزمون‌های ورودی جداگانه آنها شرکت کنید. پس از آن نیز باید مصاحبه را انجام دهید و برای حضور در کلاس‌ها خود را آماده کنید.

برای حضور در کلاس‌های دندانپزشکی دانشگاه‌های برتر جهان در کشور مجارستان، می‌توانید روی گلوکال کالج حساب کنید. گلوکال کالج به عنوان معتبرترین کالج پزشکی برگزار کننده دوره‌های پیش نیاز پزشکی دانشگاه‌های اروپا در ایران به شمار می‌آید که می‌توانید با ثبت نام در این دوره‌ها در مورد قبول شدن در دانشگاه‌های برتر مجارستان اطمینان داشته باشید. کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی، اساتید حرفه‌ای و باتجربه و سیستم آموزشی حمایت‌گر تضمین کننده حضور در دانشگاه‌های دندانپزشکی مجارستان است. گلوکال کالج همچنین کارهای مربوط به اپلای و گرفتن ویزا برای متقاضیان را نیز انجام می‌دهد.

تحصیل پزشکی در لهستان

سطح بالای تحصیلات، که طبق استانداردهای جهانی است و میزان هزینه نرمال برای تحصیل پزشکی نسبت به بسیاری از دانشگاه‌های دنیا، پرتکرارترین استدلال‌ها برای پذیرش تحصیل پزشکی در لهستان است. امروزه محصلان بسیاری، لهستان را برای پزشکی انتخاب می‌کنند و دانشگاه‌های بسیاری نیز در این کشور اروپایی دانشجوی بین الملل قبول می‌کنند. اکثر دانشگاه‌های پزشکی در لهستان به دلیل افزایش تعداد دانشجویان خارجی به زبان انگلیسی تدریس را انجام می‌دهند و در روش‌های تدریسی خود نیز از متدهای آمریکایی استفاده می‌کنند. پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی در لهستان، می‌توانید به عنوان پزشک شروع به کار کنید یا در هر کشور اتحادیه اروپا و آمریکا نیز مشغول به کار شوید.

برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی لهستان، قبل از هر چیز دروس زیست شناسی، شیمی، ریاضیات، فیزیک و زبان انگلیسی شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. همچنین، اکثر دانشگاه‌ها مصاحبه با اسکایپ را برای متقاضیان خارجی انجام می‌دهند تا بتوانند سطح دانش آنها در دروس مورد نیاز و زبان انگلیسی را بسنجند. سطح زبان انگلیسی باید حداقل B2 و نمره آیلتس باید 6 باشد که این مورد هم در مصاحبه و هم با داشتن گواهینامه معتبر انگلیسی مانند IELTS یا TOFEL ثابت می‌شود. به صورت کلی در کشور لهستان دانشجویانی که مدرک زبان معتبر ارائه دهند می‌توانند به صورت مستقیم به دانشگاه‌های پزشکی لهستان وارد شوند.

برای قبولی در تمام دانشگاه‌های اروپایی، اولین قدم قبول شدن در آزمون‌های ورودی آنها است. هر دانشگاه آزمون‌های ورودی خود را دارد و بسته به دانشگاهی که قصد دارید تا در آن تحصیل کنید، باید در آزمون‌های ورودی جداگانه آنها شرکت کنید. با گذراندن دوره‌های پیش نیاز پزشکی و همچنین ارائه مدارک مربوط به آزمون‌های زبان انگلیسی، می‌توانید برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی لهستان خود را آماده کنید. در نهایت نیز می‌توانید کارهای مربوط به ویزا را انجام دهید و خود را برای شرکت در کلاس‌های پزشکی لهستان آماده کنید.

برای آسان‌تر و کوتاه‌تر شدن مسیر شروع تحصیل در دانشگاه‌های پزشکی لهستان، می‌توانید روی گلوکال کالج حساب کنید. گلوکال کالج به عنوان معتبرترین کالج پزشکی برگزار کننده دوره‌های پیش نیاز پزشکی برای دانشگاه‌های اروپا در ایران به شمار می‌آید که می‌توانید با ثبت نام در دوره‌های پیش نیاز پزشکی آن، در مورد قبول شدن در دانشگاه‌های برتر لهستان اطمینان داشته باشید. کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی، اساتید حرفه‌ای و باتجربه و سیستم آموزشی حمایت‌گر به محصلان این تضمین را می‌دهد که خود را برای حضور در کلاس‌های دانشگاه‌های لهستان آماده کنند. همچنین، گلوکال کالج فرایندهای مربوط به اپلای و ویزا را نیز برای محصلان انجام می‌دهد.

untitled 1 03 optimized

روند پزشک شدن در ایران و اروپا

کشورهای اروپایی با سیستم‌های آموزشی کارآمد و هزینه‌ای بسیار مناسب‌تر از کشورهای آمریکای شمالی و استرالیا، مقصدی مطمئن برای دانشجویان بین‌المللی پزشکی هستند. بیایید به تفاوت مراحل تحصیل و شرایط کاری رشته پزشکی در ایران و اروپا نگاهی بیاندازیم.

chart section 2 3 02
chart section 2 3 01

دوره پیش آمادگی پزشکی MFP

دوره MFP (Medical Foundation Program) در گلوکال کالج، دوره‌ی آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه‌های اروپا و انگلستان است که مهارت‌های شما را به سطح مورد نیاز برای ورود به یک دانشگاه معتبر جهانی می‌رساند. دوره MFP گلوکال کالج دو بار در سال و در ترم پاییز و زمستان پذیرش دارد. متقاضیان با ثبت نام در ترم پاییز گلوکال کالج، از مهر تا خرداد، به مدت یک سال تحصیلی، در دوره‌های آماده‌سازی آزمون ورودی، برای تحصیل پزشکی در دانشگاه‌های اروپا آماده می‌شوند. متقاضیانی که در ترم دوم ثبت نام می‎کنند، اجازه حضور در دوره‌های فشرده گلوکال کالج را خواهند داشت و همزمان با دانشجویان ترم پاییز، دوره را به اتمام خواهند رساند تا فرصت شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‎‌ها در همان سال تحصیلی را داشته باشند.

دوره‎‌های آمادگی آزمون پزشکی اروپا (دوره MFP) برای گروه‌‎های بسیاری از جمله دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان، دارندگان مدرک دیپلم تجربی و ریاضی و همچنین دانشجویان و فارغ‎‌التحصیلان دانشگاهی که قصد تغییر رشته و ورود به رشته‌های علوم پزشکی را دارند، مناسب است.

شرایط عمومی برای ورود به دوره های آمادگی تحصیل پزشکی در اروپا (دوره MFP گلوکال کالج) به فاکتورهای سنی و تحصیلی دانش‌پذیران محدود می‌شود. دانش‌پذیران با داشتن حداقل 16 سال سن و حداکثر 30 سال، مجاز به ثبت نام در دوره MFP خواهند بود و همچنین داشتن معدل بالا یا نمرات قابل قبول در درس‌های شیمی، زیست و فیزیک و تسلط نسبی به زبان انگلیسی از دیگر موارد حائز اهمیت برای ورود به دوره MFP گلوکال کالج می‌باشد.

هدف دوره MFP یا دوره آمادگی تحصیل پزشکی در اروپا در گلوکال کالج، ورود دانش‌پذیران به دانشگاه‌های سطح اول و انگلیسی زبان اروپا است. به همین منظور دپارتمان زبان گلوکال، در محل اصلی کالج مستقر شده است تا دانش‎پذیران ما برای تحصیل پزشکی در اروپا، به تمامی مهارت‌ها مجهز شوند. دوره آیلتس در گلوکال کالج طبق استانداردهای آموزشی به 4 بخش و تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن) تقسیم می‌شود و به گونه‌ای طراحی شده است که برآورده کننده نیازهای دانش‌پذیر و کاربرد روزمره در زندگی، کار و تحصیل باشد.

دانش‌‎پذیران برای شرکت در دوره‌های پیش آمادگی تحصیل پزشکی در اروپا (دوره MFP) باید نمرات استانداردی در دروس زیست، شیمی و فیزیک کسب کرده باشند. اگر نمرات شما در دروس علوم پایه ضعیف است یا مدت زیادی از زمان فارغ‎التحصیلی و سال‎های تحصیل شما می‌گذارد و احساس می‎کنید که در یادآوری مباحث درسی دبیرستان، دچار ضعف و مشکل هستید، دوره‌های Pathway گلوکال کالج در ترم تابستان و در یک دوره کوتاه مدت (2 ماه) شما را برای ورود به دوره‎ اصلیMFP، به منظور تحصیل پزشکی در اروپا آماده می‎کند. ارزیابی نهایی در دوره Pathway در پایان دوره، از مباحث آموزش داده شده در غالب یک امتحان، انجام می‎‌شود و در صورت دریافت نمره مطلوب، شما مجوز ورود به دوره اصلی را دریافت خواهید کرد.

نوع دوره :  Pre- Medical  

شیوه برگزاری : حضوری

مدت دوره : یک سال آکادمیک

وضعیت ثبت‌نام : باز است

شروع دوره : مهر ماه 1400

محل برگزاری : گلوکال کالج – تهران

پیش نیاز :

  • دیپلم 12 ساله
  • نمره آیلتس 4/5 یا معادل ان
  • معدل دروس تخصصی بالای 15
allbooks

ساختار دوره MFP

در دوره MFP، سه واحد درسی اجباری، برای ایجاد آمادگی و به منظور شرکت در آزمون ورودی پزشکی داشگاه های اروپا، تدریس می‌شود. این واحدها شامل زیست‌شناسی، شیمی و فیزیک هستند و با به‌کارگیری سیستم نظارتی خلاق ECCS فرایند آموزش و یادگیری دانشجویان همراه با برنامه‌ریزی، آموزش گروهی، نظارت فردی و ارزیابی استاندارد در مسیر آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های بین‌المللی پزشکی هموار می‌شود. همچنین در دورهMFP، آموزش‌های تئوری و فعالیت‌های آزمایشگاهی به منظور توسعه مهارت‌های تحقیقاتی، تحلیلی و حل مسئله به دانشجویان ارائه خواهد شد.

مباحث عمده علوم زیست شناسی در ارتباط با سلول های موجودات زنده، اجزای سلول ها و غشای سلولی موجودات زنده، فیزیولوژی و آناتومی بدن انسان و ساختار فیزیولوژیکی انسان و زیست-شیمی می باشد. علاوه بر مهارت های تحقیقاتی، تحلیلی و انتقادی، مهارت های مورد نیاز برای مطالعه مانند مکاتبه و حل مسئله نیز در شما تقویت می شود.

شیمی معدنی شامل جدول تناوبی، آنتالپی و آنتروپی، و سینتیک واکنش و … . شیمی آلی شامل مباحثی نظیر پلیمرها، هیدروکربن ها و … . شیمی فیزیک مانند اتم‌ها، مولکول‌ها و استوکیومتری، ساختار اتمی و پیوند شیمیایی از جمله اصلی‌ترین ماژول‌های این بخش هستند.

علاوه بر انجام آزمایش‌های عملی موضوعاتی مانند مکانیک، انرژی، اصول ترمودینامیک، مواد، برق، میدان مغناطیسی، امواج و فیزیک کوانتومی به دانشجویان آموزش داده می‌شود. همچنین مباحثی مرتبط با طبیعت، خواص مواد و انرژی نیز از محتویات درسی این دوره است.

آزمون های شبیه سازی Mock Exam

آزمون های شبیه سازی، مطابق با استانداردهای آزمون ورودی پزشکی دانشگاه‌های اروپایی طراحی شده‌اند. در پایان هر ترم در سال تحصیلی  5 الی 6 آزمون شبیه سازی شده از دانش‌پذیران گرفته خواهد و بر اساس نتیجه هر آزمون ارزیابی و پیشرفت دانش‌پذیران انجام می‌شود.

 

 

z7 copy
z1 copy

جلسات رفع اشکال

بعد از هر آزمون پیشرفت تحصیلی و شبیه سازی، جلسات رفع اشکال در همان روز آزمون به صورت آنلاین یا در صورت برگزاری آزمون در کالج، به صورت حضوری برای متقاضیان برگزار می شود. در این جلسات سوالات آزمون به صورت تشریحی حل می شود و نکات هر تست به طور کامل بیان می شود و سپس جلسات آسیب شناسی آزمون به صورت گروهی در هر درس تشکیل می شود.

 

خدمات International کالج

با توجه به تجربه بالای مشاورین بخش بین الملل گلوکال کالج به زمان‌بندی و ثبت نام آزمون های بین المللی و آزمون پزشکی دانشگاه‌های اروپا، تمامی فرایند ثبت‌نام و ویزا و خدمات اپلای فارغ‌التحصیلان بر عهده این بخش خواهد بود.

z9 copy

اساتید دوره

hashemi 700700 1 2

دکتر هدیه هاشمی

استاد شیمی

زهرا ورناصری

دکتر زهرا ورناصری

استاد زیست شناسی

shamsipor 700700 2

دکتر رضا شمسی پور

استاد فیزیک

گلوکال کالج کجاست؟

خوشبختانه به همت جمعی از فعالان حوزه تحصیلات بین‌المللی و پزشکان متعهد و اعضای سازمان نظام پزشکی، گلوکال کالج در تهران مسیری مطمئن و تضمین‌شده را فراروی علاقه‌مندان به رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی قرار داده است.
این مرکز آموزشی به‌عنوان تنها برگزارکننده معتبر دوره‌های پیش‌نیاز پزشکی (Pre-Medical Courses) در کشور توانسته تعداد زیادی از فرزندان علاقه‌مند و توانای این مرزوبوم را به بهترین دانشگاه‌های اروپایی مورد تایید وزارت بهداشت ایران برساند.

optimized

فارغ‌التحصیلان گلوکال کالج​

ارتباط با سفیران گلوکال کالج در دانشگاه‌های اروپایی

ثبت درخواست برای ارتباط با دانش‌پذیران سابق گلوکال به منظور پاسخگویی به سوالات و انتقال تجارب درباره تحصیل پزشکی و دوره‌های گلوکال کالج

سوالات متداول

متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه‌های پزشکی اروپا باید حداقل 16 سال سن و حداکثر 30 سال داشته باشند.

دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان، دارندگان مدرک دیپلم تجربی و ریاضی و همچنین دانشجویان و فارغ‎‌التحصیلان دانشگاهی می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. فقط حضور در دوره‌ها نیاز به سطح زبان انگلیسی بالا دارد.

دریافت بورسیه از دانشگاه‌های اروپایی کاملا رایگان است و برای این منظور هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

با فارغ التحصیل شدن از دانشگاه‌های پزشکی اتحادیه اروپا، مدرک شما در تمام کشورهای این حوزه و حتی آمریکا و کانادا نیز اعتبار دارد.

از آنجایی که دوره‌های پیش نیاز گلوکال کالج به زبان انگلیسی برگزار می‌شود، متقاضیان این دوره‌ها باید از لحاظ دانش زبان انگلیسی در سطح بالایی باشند.

مدرک تمام دانشگاه‌های موجود در لیست گلوکال کالج برای پذیرش، مورد تأیید وزارت بهداشت است و شما می‌توانید از آن در ایران استفاده کنید.