ورود به دانشگاه‌های پزشکی اروپا با دوره MFP

ثبت‌نام دوره MFP در گلوکال کالج برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ شروع شد. دوره MFP تنها دوره کالج پزشکی در ایران است که برای اولین بار در سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ در گلوکال کالج برگزار شد و نتایج بسیار درخشانی داشت.

درخواست مشاوره رایگان

دوره MFP چیست؟

دوره Medical Foundation Program یک دوره کالج پزشکی یک‌ساله برای تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه‌های اروپایی است. این دوره برای اولین بار در ایران در گلوکال کالج در سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ برگزار شد. شرکت در دوره MFP متقاضیان تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی را برای گذراندن آزمون ورودی این دانشگاه‌ها و تحصیل به زبان انگلیسی آماده می‌کند.

مدرک دوره

مدرک دوره MFP گلوکال کالج برای گرفتن پذیرش در رشته‌های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی از دانشگاه‌های اروپایی موردتایید وزارت بهداشت معتبر است.

دورس دوره

در دوره MFP دروس زیست‌شناسی، شیمی و فیزیک به زبان انگلیسی و مهارت‌های زبان انگلیسی برای اخذ پذیرش توسط اساتید برجسته گلوکال کالج تدریس می‌شوند.

تضمین قبولی

موفقیت دانشجو در اخذ پذیرش از یک دانشگاه اروپایی موردتایید وزارت بهداشت، در یک سیستم امتیازمحور توسط بیمه مسئولیت سامان تضمین می‌شود.

اخذ پذیرش

پس از پایان دوره و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه، تیم متخصص گلوکال کالج برای درخواست پذیرش و ثبت‌نام در دانشگاه موردنظر به دانشجویان کمک می‌کند.

فارغ التحصیلان دوره MFP سال ۲۰۲۰ - ۲۰۱۹

این دوره مناسب چه کسانی است؟

  • دانش‌آموزان سال آخر پیش‌دانشگاهی به شرط گرفتن دیپلم در پایان سال تحصیلی
  • دانش‌آموزانی از رشته‌های غیر از علوم تجربی که قصد تحصیل در دوره‌های بین‌المللی پزشکی را دارند
  • فارغ‌التحصیلان مقاطع لیسانس و فوق لیسانس سایر رشته‌ها که قصد تغییر رشته و ورود به رشته‌های علوم پزشکی در خارج از ایران را دارند

شرایط شرکت در دوره MFP چیست؟

  • حداقل سن ۱۶ و حداکثر سن ۲۸ سال
  • ارائه مدرک دیپلم و یا پیش‌دانشگاهی
  • داشتن معدل مناسب و کسب نمرات خوب در دروس فیزیک، شیمی و زیست‌شناسی
  • دانش زبان انگلیسی معادل نمره ۵ آیلتس (یا گذراندن آزمون Mock گلوکال کالج)

دانش‌آموزانی که توان علمی کافی در دروس زیست‌شناسی، شیمی و فیزیک یا دانش کافی زبان انگلیسی را ندارند، می‌توانند در دوره Pathway که یک دوره آماده‌سازی ۲ ماهه است شرکت کنند تا آمادگی لازم برای دوره MFP را به دست آورند.

گلوکال کالج کجاست ؟

گلوکال کالج تنها کالج رسمی برگزارکننده دوره پیش‌دانشگاهی پزشکی (Medical Foundation Program) با مدرک معتبر بین‌المللی و دوره‌های آماده‌سازی آزمون‌های بین‌المللی پذیرش در رشته پزشکی مانند آزمون SAT ترکیه و IMAT ایتالیا است. همه دوره‌های گلوکال کالج به زبان انگلیسی و توسط اساتید برجسته تدریس می‌شود. این امر به شما کمک می‌کند برای تحصیل در یک کشور دیگر به زبان انگلیسی آماده شوید.

سیستم آموزشی ECCS گلوکال کالج

مدیریت یادگیری آنلاین

برنامه آموزشی مشخص

ارسال آنلاین تکالیف

ارزیابی فردی هر دانشجو

ثبت بازخورد دانشجویان

سیستم آموزشی حمایتی خلاق ECCS (Educational Creative Caring System) که برای اولین بار در ایران توسط گلوکال کالج پیاده‌سازی می‌شود، روشی نوین و غیرسنتی است و شامل ۳ بخش “آموزش”، “ارزیابی” و “نظارت” می‌شود. در روش ECCS دانش‌پذیر در همه مراحل یادگیری به‌صورت اختصاصی مورد حمایت مدرس و کادر آموزشی قرار می‌گیرد. در هر مرحله از فرآیند یادگیری، پیشرفت هرکدام از دانش‌پذیران به‌طور مستقل بررسی می‌شود تا آموزشی مطابق با نیاز و توانایی‌شان به آنها ارائه شود.

کلیه این فرآیندها و تعاملات میان دانشجو و تیم‌های تدریس، نظارت و ارزیابی، در اپلیکیشن ECCS  و به‌صورت آنلاین انجام می‌شود.

گروه آموزش گلوکال کالج

تیم گلوکال کالج

دکتر محمدرضا مقدم

مدیر آموزش کالج

تیم گلوکال کالج

دکتر سهراب نیک آذر

مدیر بخش ارزیابی

تیم گلوکال کالج

دکتر هدیه هاشمی

استاد شیمی

تیم گلوکال کالج

آقای رضا شمسی پور

استاد فیزیک

تیم گلوکال کالج

دکتر زهرا ورناصری

استاد زیست

سوالات متدوال درباره دوره MFP

پاسخ: به دانشجویان سه واحد درسی ارائه خواهد شد. زیست شناسی و شیمی دو واحد اجباری خواهد بود. واحد سوم فیزیک می باشد. همچنین دانشجویانی که نمره IELTS آنها کمتر از ۵.۵ است، باید دوره فشرده انگلیسی Pre-sessional English را قبل از ورود به دوره MFP بگذرانند.

پاسخ: این دوره شما را برای موفقیت در دوره های بین المللی آماده خواهد کرد. همچنین شما نحوه تجزیه و تحلیل اطلاعات، خلاقیت فکری، حل مشکلات و کار گروهی را خواهید آموخت. آموزش به زبان انگلیسی در این دوره و استفاده از روش های مهم تحقیقی و مهارت های مطالعه مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه از ویژگی های بارز دوره MFP می باشد.

پاسخ: مدت زمان دوره، یک سال تحصیلی (دو نیم سال تحصیلی) است. شما درهرهفته ۲۵ تا ۳۰ ساعت در کلاس درس و کلاس های فوق برنامه، تست زنی و روش تحقیق و مصاحبه آموزش خواهید دید.

پاسخ: با توجه به اینکه دوره MFP بر اساس سیستم نوین ECCS برگزار می شود و آموزش ارائه شده براساس ورودی (آزمون تعیین سطح)، پردازش (برنامه ریزی آموزشی و آزمون)، بازخورد (نظارت مستمر و پیشبرد فرآیندهای آموزشی براساس آسیب شناسی و بهبود) و خروجی (اطمینان از دستیابی به اهداف آموزشی هر سطح) خواهد بود، بنابراین دانشجو می تواند بهترین نتیجه ممکن را کسب کند.

پاسخ: درهر کلاس ۸ تا ۱۰ نفر از متقاضیان حضور خواهند داشت ظرفیت پایین کلاس ها سبب شده تا اساتید دوره بتوانند بهترین عملکرد را در زمینه آموزش متقاضیان داشته باشد.

پاسخ: بله والدین از طریق دسترسی به سیستم سامانه الکترونیکی آموزش می توانند گزارشات مربوط به برنامه های آموزشی و وضعیت تحصیلی فرزندان خود را بررسی نمایند.

پاسخ: لطفا صفحه دوره MPF را مطالعه کرده و به صفحه ثبت نام در دوره مراجعه کنید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان کارشناسان آموزش مجموعه گلوکال کالج استفاده کنید.

گلوکال کالج در یک نگاه

گلوکال کالج در سال 1398 با این باور که ترویج لذت دانش و یادگیری ضروری است تاسیس گردید و بیشترین تمرکز خود را بر نیاز های آموزشی دانشجویان برای آمادگی جهت شرکت در آزمون های بین المللی رشته های علوم پزشکی منعطف نموده است. رویکرد آموزشی کالج بر اساس تلفیقی از روش های مدرن و شیوه های یادگیری سنتی است و بر این اساس تمرکز خاصی را بر یادگیری و سواد آموزی دارد. این کالج به دانشجویان خود این انگیزه را می دهد تا همواره تلاش کرده و ظرفیت ها و قابلیت های کامل خود را به دست آورند و این اطمینان را حاصل کنند که می توانند از انتظاراتشان نیز فراتر روند.

وبسایت های مرتبط

تماس با ما

  • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر پلاک 68

تمامی حقوق و امتیاز وبسایت متعلق به شرکت توسعه بین المللی تبادلات علمی خاورمیانه می باشد. © www.glocalgroup.net

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید