والدیــن عزیــــز، به گلوکال کالج خــوش آمــدید!

گلوکال کالج، مطمئن‌ترین روش راهیابی به دانشگاه‌های معتبر اروپایی را به علاقه‌مندان رشته‌های علوم پزشکی ارائه می‌دهد

چطور اقدام کنیم؟

اولین گام در شروع تحصیلات پزشکی در اروپا، انتخاب دوره پیش‌نیاز مناسب است. مشاورین ما در گلوکال کالج با بررسی کامل و دقیق وضعیت تحصیلی فرزند شما، مناسب‌ترین دوره پیش‌نیاز را به شما پیشنهاد می‌دهند. برای درخواست ارزیابی و مشاوره رایگان گلوکال کالج، فرم ارزیابی و ثبت‌نام گلوکال کالج را کامل کنید.

درخواست مشاوره

در این مرحله شما با ثبت درخواست از طریق وب‌سایت، تلفن یا ایمیل، به‌صورت تلفنی یا حضوری با مشاوران علمی گلوکال کالج ارتباط برقرار کرده و راهنمایی اولیه را دریافت می‌کنید.

ارزیابی زبان انگلیسی

در این مرحله آزمون تعیین سطح استاندارد به منظور اطلاع از میزان آشنایی فرزند شما به زبان انگلیسی، توسط تیم زبان انگلیسی کالج انجام می‌شود.
در صورت کسب نمره معادل 4.5 آیلتس، به مرحله بعدی ارزیابی هدایت خواهید شد.
در صورت عدم کسب نمره موردنیاز، فرزند شما واجد شرایط ثبت‌نام در دوره، نخواهد بود و باید برای کسب آمادگی لازم در دوره Pre- sessional گلوکال کالج شرکت نماید.

ارزیابی علمی

در این مرحله ارزیابی سطح علمی فرزند شما در مباحث دوره موردنظر توسط گروه آموزش گلوکال کالج صورت می‌گیرد و بعد از تایید، فرزند شما با مدیر گروه آموزش مصاحبه خواهد داشت.
در صورت عدم تایید و نداشتن شرایط لازم برای شرکت در دوره های کالج، شما باید در دوره Pathway شرکت کنید که جهت ایجاد آمادگی برای شرکت در دوره‌های اصلی طراحی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره Pathway با مشاوران کالج در تماس باشید.

مصاحبه بخش بین‌الملل

در این بخش متخصصین مهاجرت تحصیلی ما پس از بررسی شرایط فرزند شما برای گرفتن پذیرش و ویزا، بهترین مسیر مهاجرتی را پیش روی شما قرار می‌دهند. بخش بین‌الملل کالج به شما در ثبت‌نام برای آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها، ارسال درخواست پذیرش تحصیلی، مصاحبه ویزا و درخواست بورسیه کمک خواهد کرد.

فرم مشاوره اختصاصی برای خانواده‌ها
kasra